Черкащанка переможниця «INFOMATRIX-2022»: “Бажаю кожному знайти, те що буде давати незгасну мотивацію розвиватися і йти далі”

З 3 по 7 червня в Мексиці, в Автономному університеті Гвадалахари відбувся міжнародний конкурс комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2022», на якому делегована МОН України і Національним еколого-натуралістичним центром української молоді, українська команда досягла високих результатів.

Однією з переможниць конкурсу, повідомляє сайт cherkasy-trend, стала черкаська учениця фізико-математичного ліцею Валентина Каюк. Вона здобула бронзову нагороду в номінації «Science Project». Її переможний проект мав назву «VISUAL CRYPTOGRAPHY FOR ANTIPHISHING USING ANDROID» («Візуальна криптографія проти фішингових сторінок за допомогою Android»). Керівником її проекту є Білогородський Ю. С.

Вірила в себе, але розуміла де треба працювати над собою

Валентина Каюк розповіла про свій досвід участі на цьому конкурсі.

-Я мала змогу потрапити на цей конкурс, пройшовши відбірковий етап в Україні, який відбувався онлайн. За результатами цього конкурсу я отримала першочергове право представляти Україну на Міжнародному конкурсі.  Наскільки складні завдання були перед нами, щоб досягнути таких висот? Звісно, труднощі були, з можливістю якісної підготовки до конкурсу, проте в результаті все виявилося добре, – говорить учениця Валентина Каюк.

 Вона очікувала і вірила в себе. Але без сумніву розуміла, що є деякі аспекти в яких не до кінця розумілась, а тому працювала й розвивалась далі, не зупиняючись на досягнутому.

-Не можливо досягнути бажаного не вклавши душу в свою справу, не зрозумівши її цінність для інших та не бачачи перспектив, які на неї чекають. Я багато готувалася і дискутувала з керівником мого проєкту, звісно бракувало часу, підготовка до конкурсів-виснажлива праця, але головне для мене мета і реалізація досягнення мети, – продовжує наша співрозмовниця Валентина Каюк.

– Я вважаю, що кожному, хто прагне здійснити свої мрії, потрібно фокусуватися не на труднощах , а на бажаному результаті, який піднімає рівень самоповаги та ейфорію позитивних емоцій.

А для цього потрібна самодисципліна, терпіння та неймовірне бажання в досягненні цілей.

-Бажаю кожному знайти, те що буде давати незгасну мотивацію розвиватися і йти далі, – відмічає школярка.

Проект школярки – унікальна розробка

На «INFOMATRIX-2022» треба було презентувати власну розробку. Що і зробила Валентина.

-Переможець конкурсу визначався оригінальністю дослідження, науковою новизною і практичною цінністю проєкта. Моя розробка не має аналогів. В неї є шанси стати корисною всім людям, які користуються мережою Інтернет. Коротко суть мого дослідження-новий спосіб боротьби з сайтами-підробками за допомогою смартфона, – пояснює Валентина Каюк.

В чому користь від проекту Валентини Каюк?

-Наша технологія перевірки інтернет-сервісу убереже користувача від введення своєї особистої інформації . Наприклад, від такої цінної як номер банківської картки або паролю на шахрайських сторінках. А таких в інтернеті зараз повно, – каже Валентина Каюк.

Перші прототипи такої технології вже створені, протестовані. І вони показали вже свою ефективність.

Фінал проводився в режимі офлайн. Українська команда була представлена 18-ма хлопцями і дівчатами, що у сумі представили 14 авторських проектів. У підсумку, в доробку представників із України  5 бронзових, 3 срібні і 4 золоті і 2 платинові медалі. 

«INFOMATRIX-2022» – це конкурс, що об’єднує найкращих студентів, школярів і вчителів-айтівців з 15 країн світу. І наші діти і вчителі в котре довели, що є одними з кращих у світі.

Comments

.,.,.,.