Худі: історія успіху та причини для появи в гардеробі

Багато хто з нас при підборі речей для складання гардеробу формують його виходячи з наступних міркувань: комфорт, практичність, висока якість, довговічність. Це зовсім не дивно, адже купуючи речі, ми підсвідомо генеруємо певний спектр очікувань, які добре підтвердити б на практиці. Тому в образах сучасних людей з’являється багато моделей вільного крою, з м’яких тканин, іноді на додачу з технологічними доповненнями, які підвищують всі (або деякі) експлуатаційні якості. Так, ще в 1976-му році трапилася своєрідна революція у фешн-індустрії, яка продемонструвала світові трикотажне худі. Його популярність почалася після виходу всім відомого фільму «Rocky», який невпинно тренувався та з’являвся у толстовці. То чому ж тенденції його досі не витіснили?

КОМФОРТ І УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ — ЗАПОРУКА ЙОГО УСПІХУ

Традиційний крій передбачає прямий або вільний силует, довгі рукави з гумками внизу для зручної фіксації, і головною відмінністю виробу є капюшон, від якого і походить назва «худи» (англ. hoodie від hood — «капюшон»).

З часом диктатори моди були обізнані з нерозлучністю світового гардеробу і цієї толстовки, тому й приступили до всіляких трансформацій, щоб залучити до неї ще більший інтерес і привнести своє бачення на категорію товарів.

А ЩО СЬОГОДНІ?

Кофта з капюшоном сьогодні користується великим попитом зі зрозумілих причин, однією з яких є велика різноманітність, що дозволяє підібрати бездоганне під конкретний запит. Ви легко знайдете безліч варіантів: однотонних та принтованих, подовжених та укорочених, брендованих та без ідентифікуючих лого. Більше того, талановиті стилісти практично щоденного пропонують приголомшливі варіанти поєднань кофти в будь-яких стильових напрямках, що підштовхує без сумніву на власні фешн-експерименти. Ми вважаємо, що за допомогою навіть одного стильного та якісного виробу легко самовиразитись та продемонструвати суспільству бездоганний смак та вибірковість (адже в рамках підбору образу це вважається виключно позитивною рисою).

Знаємо, щоб підібрати найкраще для себе, потрібно не лише читати, а й тренувати нагляд. Зробити це і придбати легко онлайн, що сподобалося, на сайті мультибрендового інтернет-магазину MD-Fashion. Він пропонує оригінальну фірмову продукцію від понад ста світових брендів, що гарантує не тільки належну якість, а й автентичний та унікальний вигляд.

Comments

.,.,.,.