Використання обладнання під час виробництва взуття

Процес виготовлення взуття передбачає низку послідовно виконуваних дій. Щоб виріб вийшов найвищої якості, потрібно працювати на професійному устаткуванні. Кожен окремий етап виробництва передбачає використання спеціальної машини. Якщо товарний оборот регулярно зростає, то доцільним буде придбати все необхідне роботи устаткування.

Якщо ви використовуєте у своїй роботі обладнання для виготовлення взуття, ваша продукція стає більш конкурентоспроможною. Можна побудувати успішний бізнес, працюючи з найкращими технологіями, матеріалами високої якості та високопродуктивними пристроями.

Етапи виготовлення взуття

Процес взуттєвого виробництва складається з таких етапів:

  • вирубування шкіри;
  • заготівельний етап;
  • складальний етап;
  • фінальна обробка.

Для здійснення вирубки шкіри необхідне використання гідравлічного преса або машина для автоматичного розкривання. Крім вирубочного преса, для етапу розкривання ще застосовують доїльні машини. Також знадобиться брусувальна машина, що призначена для спуску краю шкіри. І останнє, що може стати в нагоді на цьому етапі, — це обладнання для виконання тиснення на шкірі.

Заготівельні роботи включають зшивання деталей, дублювання шкіри, загинання, витяжку заготівлі. Для таких робіт також застосовується відповідне обладнання. Це швейні машинки, обладнання для нанесення клею, загинальні машини та інше. Складальний етап передбачає роботи, що забезпечують заготовкам еластичність та практичність. Йому відповідають машини для формування та зволоження деталей, затягування частини шкарпетки та п’яти, прибивання каблука та інше. На останньому етапі взуття полірується, наносяться водостійкий компонент, приклеюється підошва.

Користь використання обладнання

Саме професійне оснащення робочого місця створює умови для виробництва якісної продукції. Усі процеси виконуватимуться набагато швидше. Все те саме, зроблене вручну, займає набагато більше часу. Для роботи за верстатом не обов’язково бути професійним взуттьовиком. Достатньо лише розуміти як працює машина та керувати технологічним процесом. Нехай обладнання і дороге, але воно окупиться незабаром, адже користь від нього набагато більша. Це видно з попиту якісну продукцію.

Comments

.,.,.,.