Поради тому, хто хоче зробити тату

Щоб татуювання було виконане на високому рівні і приносило вам лише позитивні емоції, потрібно підійти відповідально до вибору салону та фахівця, який його робитиме. Ми розповімо де шукати кращого майстра, а також на що звернути увагу при підборі салону. Наші поради допоможуть уникнути помилок та отримати тату, про який ви мрієте, як у салоні Альянс у Києві https://tattookiev.org/

Зміст

 • Як вибрати тату-салон
 • Як знайти хорошого тату-майстра
 • Як підготуватися до першого татуювання
 • Що важливо знати перед сеансом
 • Протипоказання

Як вибрати тату-салон

У хороших салонах стежать за чистотою, стерильністю інструментів, використовують якісне обладнання та пігменти. У таких закладах працюють досвідчені тату-майстри, які мають багато позитивних відгуків.

У такому салоні ви не ризикуватимете своїм здоров’ям, а зроблене татуювання відповідатиме вашим очікуванням.

Як вибирати салон, де зробити татуювання:

 1. Дізнайтеся про салони у друзів, в інтернеті, соцмережах. Вивчіть рейтинг тату-салонів, почитайте відгуки клієнтів про заклади, що сподобалися.
 2. Завітайте до цих салонів. Оцініть санітарний стан приміщень, де роблять татуювання.
 3. Поспілкуйтеся з майстрами, перегляньте приклади їх робіт.
 4. Дізнайтеся, які фарби використовуються в салоні, чи є сучасне обладнання.

Як вибрати тату майстра

Краса татуювання багато в чому залежить від таланту та вміння майстра. Тому перед тим, як зробити малюнок на тілі, вивчіть портфоліо фахівця. Якщо якість зроблених робіт вам подобається, то і ваше татуювання виглядатиме так само добре.

Процес нанесення тату пов’язаний із больовими відчуттями. Тому важливо, щоб майстер викликав довіру, був привітним, роблячи процедуру більш комфортною для клієнта.

Зверніть увагу, як він ставиться до стерильності інструментів та чистоти робочого місця. Інструменти мають проходити стерилізацію, як у лікарнях. Інакше є ризик отримати серйозну інфекцію.

Не соромтеся ставити запитання щодо тонкощів виконання тату. Хороший фахівець може дати вам цінні поради під час вибору зображення. Він розповість про якість фарб та витратних матеріалів, які краще використовувати для малюнку.

Як підготуватися до сеансу тату, якщо робите його вперше

Якщо правильно підготуватися до процедури нанесення малюнка на тіло, можна мінімізувати больові відчуття, зменшити період відновлення і отримати хороший результат.

Що не можна робити перед сеансом

 1. Не можна вживати алкогольних напоїв. Вони розріджують кров, тому при нанесенні тату може посилюватись кровотеча. Це ускладнить закріплення чорнила в шкірі та погіршить якість зображення.
 2. Не бажано приходити на процедуру голодними. Підвищивши рівень цукру, ви почуватиметеся на позитиві і легше перенесете сеанс.
 3. Не надягайте вузький одяг, який обмежуватиме доступ до місця нанесення малюнка. Також краще не вбиратися в дорогі речі, які шкода забруднити.
 4. Не приймайте знеболювальні препарати. Більшість їх посилює кровотечу.
 5. Не пийте багато кави, щоб не підвищити нервозність. Іноді це призводить до втрати свідомості.

Що важливо знати перед сеансом

Потрібно заздалегідь вибрати малюнок та місце його нанесення. Також потрібно заздалегідь видалити волосся з ділянки, де буде татуювання. Протягом 2 тижнів перед процедурою не можна засмагати.

Якщо клієнту немає 18 років, майстер вимагатиме письмового дозволу від батьків виконання тату.

Протипоказання до нанесення татуювань

Ця процедура має тимчасові та постійні протипоказання.

До постійних відносяться:

 • хвороби крові, що призводять до її поганої згортання;
 • цукровий діабет;
 • тяжкі вірусні захворювання (СНІД, ВІЛ, Гепатит)
 • пухлини;
 • епілепсія та психічні розлади.

Тимчасово не можна робити татуювання вагітним, хворим на грип або ГРЗ, при підвищеній температурі тіла, загостренні гіпертонії, алергії.

Скористайтеся нашими порадами, щоб процедура татуювання пройшла з максимальним комфортом, а отриманий результат радував вас багато років.

Comments

.,.,.,.