Навіщо потрібна праска для вертикального прасування та як нею користуватися

Тканини, з яких зроблені наші речі, різні за структурою та складністю пошиття, тому їх не завжди вдається розгладити звичайним способом. Це стосується тонкого трикотажу, атласу, кашеміру, одягу з великою кількістю складок, рюшів і іншого. І в кожному з цих випадку черкащанам не обійтися без парової праски для вертикального прасування, за допомогою якої можна, не напружуючись, розгладити проблемні ділянки.

Чим корисний відпарювач?

Парова праска для вертикального прасування або відпарювач — річ в господарстві потрібна й навіть незамінна. Характерна особливість роботи такого пристосування — праска не контактує з тканиною безпосередньо, а приводить її до ладу силою пара під тиском.

Відповідно тут вам не знадобиться громіздка прасувальна дошка. Досить помістити зім’яту річ на вішалку, провести струменем пара по проблемних місцях і через кілька хвилин одяг буде випрасуваний.

Як влаштована праска?

Ми вже розповіли про принцип роботи відпарювача для одягу, а тепер поговоримо детально про сам пристрій.

Отже, кожна праска для вертикального прасування забезпечена

  • резервуаром для води;

  • шнуром для підключення до електромережі;

  • регулятором режиму пара;

  • генератором для формування струменя пара.

Нагріває воду у відпарювачі тен. Як правило, достатньо 2-3 хв, щоб рідина нагрілася до 90-100 градусів. Далі, через отвори в підошві пристрою, пар під тиском виходить назовні. Щоб розгладити річ, вам залишається тільки піднести до неї праску, і через кілька хвилин вона буде в порядку.

Що можна і що не можна робити праскою

Почнемо з того, що для вертикального прасування підійдуть і стаціонарні, і ручні моделі. Їх принцип роботи однаковий — зім’яту річ вішають вертикально та відпарюють з обох сторін, рухаючись зверху вниз.

Важливий момент! Щоб ефективність прасування була високою, вода в резервуарі повинна нагрітися до зазначеної в інструкції температури.

При роботі з відпарювачем рекомендується дотримуватися певних правил безпеки.Зокрема, застосовувати праска тільки за призначенням. 

1

Що заборонено робити з нею? По-перше, не намагайтеся розгладити речі на собі, що з великою часткою ймовірності призведе до серйозних опіків. По-друге, не дозволяйте грати з відпарювачем дітям і скеровуйте струмінь пари не по сторонах, а на об’єкт прасування. Далі, працюючи з праскою, використовуйте спеціальну рукавицю, щоб випадково не обпекти руку. Ну і, звичайно, не розбирайте підключений до мережі прилад.

Comments

.,.,.,.