Як вибрати паяльник на 150 ват

Мати в домашньому арсеналі паяльник такої потужності особливої ​​необхідності немає. Якщо необхідно відремонтувати побутову техніку, телефон або щось з радіотехніки, вам буде досить недорогого девайса з невеликою потужністю і компактним розміром. Ну а якщо ви професійний майстер, який займається ремонтом електроніки або пристрій вам необхідно на підприємстві, тоді інформація нижче буде корисна для вас.

Вибрати паяльник 150 ват можна в інтернет-магазині сайті, де представлений широкий асортимент. Кожен покупець зможе знайти для себе підходящу модель, яка буде відповідати всім необхідним вимогам і побажанням. Паяти справа нелегка, але дуже потрібна і важлива. Щоб правильно використовувати такий потужний агрегат, варто детально вивчити всі характеристики і уважно прочитати інструкцію з експлуатації.

У чому особливість промислового паяльника

Паяльник є ручний електричний прилад, який призначений для пайки (з’єднання) металевих компонентів. Олово, свинець і нікель служать припоєм для скріплення. Пристрій працює від мережі 220 Вт, при цьому потужність може становити 150 – 1200 Вт. При нагріванні сплави плавляться, перетворюються в рідкий стан і, заповнюючи простір між елементами, міцно їх з’єднують. Конструкція промислового паяльника досить схожа зі звичайним приладом, і складається з таких елементів:

 1. ручка держатель;
 2. стрижень;
 3. жало;
 4. нагрівач;
 5. шнур і вилка для розетки.

Нагрівальний елемент знаходиться всередині самого пристрою і являє собою нихромовую спіраль, яка покрита керамікою і слюдою. Зверху нагрівач захищає кожух, який захищає фахівця від удару струмом.

Порядок роботи з приладом полягає в простих діях. Насамперед паяльник необхідно підключити в мережу. Починає грітися стрижень інструменту, який повинен досягти температури плавлення припою. Тепло передається на жало приладу, яке торкаючись припою, розплавляє його. Елементи нагріваються і за лічені секунди згуртовуються.

Застосування такого паяльника з великою потужністю виправдано в промисловості. Він відмінно справляється з пайкою мікросхем в телевізорах, радіо і телефонах, бездоганний в роботі з мідними трубами і дротами.

Класифікація пристроїв

Все паяльники можна класифікувати наступним чином:

 1. Електричні прилади живляться від мережі, виконують пайку якісно. Працювати краще майстрам з досвідом і навичками роботи. Нагрівач у вигляді спіралі практичний і довговічний.
 2. Керамічні паяльники оснащені потужними нагрівачами, але також зручні в роботі.

 1. Індукційні пристрої обладнані котушкою індуктора, за допомогою якої здійснюється прогрів девайса. Котушка забезпечує магнітне поле, яке передається наконечнику, внаслідок чого він і гріється. Такі паяльники дорогі, а елементи ненадійні і зовсім непрактичні.

 2. Автономні або іншими словами газові пальники, яким для пайки деталей необхідний газ/

 3. Акумуляторні паяльники працюють від батарей і оснащені абсолютно маленькою потужністю не більше 15 Вт.

 4. Імпульсні прилади виробляють у формі пістолета, де температура нагріву залежить від утримання кнопки. Як тільки її відпускають, пристрій перестає нагріватися і починає охолоджуватися.

Як вибрати і замовити

При виборі паяльника слід враховувати певні параметри. В першу чергу варто звернути увагу на тип нагрівального елементу і потужність пристрою. Для виконання пайки радіатора в автомобілі і великих металевих виробів, паяльника потужністю 100 – 150 Вт цілком достатньо. Напруга всіх пристроїв стандартне і становить 220 Вт. Також при виборі важлива форма і термостійкість жала.

 

Серед асортименту різних моделей можна знайти їх у формі лопатки або конуса, тобто у вигляді голки. В ідеалі придбати набір жал, які з часом знайдуть своє застосування. Вони повинно бути стійкі до різкого нагріву і перепадів температури. Тому варто вибирати термостійкі жала, в такому випадку паяльник прослужить довше.

І наостанок, зверніть увагу на ручку. Краще якщо вона виконана з матеріалу, який здатний відштовхувати тепло нагрівального елементу.

Широкий вибір надає інтернет магазин паяльного обладнання. Хороший асортимент, доступні ціни. Якщо при виборі паяльника у вас виникнуть питання, менеджери з радістю допоможуть вирішити їх. Вони нададуть вам не тільки професійну консультацію, а й розкажуть про нюанси роботи з кожним пристроєм. Можна відразу купити і всі допоміжні матеріали для роботи.

У вас є можливість вибрати зручний спосіб доставки товару в будь-яке місто України. Магазин співпрацює з лідером транспортних перевезень по всій країні: Новою поштою.

З оплати все також досить просто. Ви можете внести повну передоплату за товар на карту або банківські реквізити; розрахуватися готівкою при самовивозі або доставці кур’єром. Якщо ви оформляєте замовлення на доставку перевізником, доступна оплата післяплатою. Тільки необхідно пам’ятати, що перевізник візьме додатково комісію за таку послугу. Завжди перевіряйте умови доставки і вартістю доставок на сайтах перевізників.

Comments