Як швидко і вигідно орендувати житло?

Оренда житла — доволі легкий спосіб отримати необхідну житлоплощу у ваше розпорядження. Проте простота — це лише на перший погляд. При детальному аналізі виявляється, що знайти відповідне житло, необхідного розміру та у потрібному районі — доволі непросто й іноді довго. Ось декілька порад, як прискорити цей процес та вберегтися від ризиків.

Вивчайте ринок

Ніколи не варто одразу кидатись на першу ліпшу об’яву. Перш ніж зняти квартиру в Черкасах чи будь-якому іншому місці нашої країни, зробіть наступні кроки:

  1. Ознайомтесь з багатьма оголошеннями.

  2. Проаналізуйте пропозиції орендодавців.

  3. Сформулюйте для себе поняття середньої ціни.

Вивчайте ринок нерухомості з сервісом OLX. Там ви знайдете чимало корисної інформації та велику кількість оголошень від агенцій нерухомості, рієлторів та приватних власників. З OLX визначитись легко.

Уважно оглядайте житло

Обравши для себе кілька відповідних варіантів, відправляйтесь на зустріч. Ваша задача — уважно ознайомитись з житловими умовами й оглянути квартиру. Увагу слід звертати на будь-яку дрібницю. Адже навіть кран, що протікає, згодом може перетворитись на велику проблему.

Не варто приділяти багато уваги косметичному ремонту. Краще уважно огляньте кутки на наявність плісняви та комунікації на предмет можливої поломки. Не соромтесь задавати питання орендодавцю. Якщо людина, що здає житло, ухиляється від відповіді, знайдіть інший варіант.

Не забувайте про укладення угоди

Угода — важливий крок. Уважно ознайомтесь з договором, вивчіть права та обов’язки обох сторін. Необхідно впевнитись, що у документі прописані правила внесення орендної плати й умови, за яких її сума може бути змінена. Якщо ваша юридична грамотність недосконала, варто залучити до цього юриста. Пам’ятайте, що коректна угода — це ваш захист і гарантія довгого та щасливого проживання у новій квартирі.

Comments

.,.,.,.