Проблема із зарядкою смартфона – це вирок?

 У зв’язку з підвищенням ефективності мобільної техніки в неї встановлюються все більш ємні акумулятори. Незважаючи на це, середньостатистичного користувача мобільного телефону необхідно заряджати батарею в середньому раз на день. Коли обладнання працює справно, процес займає мало часу. Однак після підключення зарядного пристрою рівень заряду не підвищується. Це досить поширена несправність, яка стосується пристроїв усіх виробників, у тому числі Apple, Huawei і Xiaomi. 

Телефон не заряджається – як виправити?

У разі виникнення такої проблеми не робіть поспішних рішень. Якщо смартфон відповідає вашим потребам і знаходиться в хорошому стані, спробуйте його відремонтувати. У багатьох випадках причина банальна та усунути її можна, не несучи великих витрат. Навіть коли причина несправності полягає в пошкодженій електроніці, модулі, що відповідають за зарядку, замінюються. Це так зване системні рознімання, шлейфи та плати, замовити які можна тут https://www.aks.ua/uk/catalog/shleif/

Найбільш поширені причини виходу з ладу системи заряджання

Причин такої поломки може бути чимало. На щастя, кожна з них вирішується досить дешево. Відсутність зарядки смартфона найчастіше спричинена:

  • вихід з ладу зарядного пристрою,
  • пошкоджений USB-кабель,
  • забруднення або поломка гнізда заряджання.

Почніть із діагностики перших двох причин. Підключіть мобільний телефон до комп’ютера — якщо заряджання почнеться, то потрібно замінити зарядний блок. Якщо проблема не вирішена, використовуйте інший кабель USB. Коли обидві ці дії виявляться неефективними, спробуйте очистити порт заряджання. Використовуйте пінцет для видалення сміття і, нарешті, продуйте внутрішню частину порту стисненим повітрям. Якщо ви виконали описані вище кроки, але у вас, як і раніше, виникають проблеми із зарядкою смартфона, цілком можливо, що порт живлення був фізично пошкоджений. Ви можете замінити їх, заздалегідь придбавши відповідні комплектуючі.

Заміна гнізда зарядки – вирішення проблеми

Проведення такого ремонту без розбирання мобільного пристрою не обходиться. Однак, як тільки ви зробите, заміна системного роз’єму на смартфоні буде відносно простою. Зазвичай достатньо відкрутити кілька гвинтів, витягнути старий модуль і встановити новий, а потім все як слід прикрутити. Що важливо, стоять ці деталі відносно недорого, головне – це замовити їх за хорошою ціною у перевіреного продавця.

Comments

.,.,.,.