Кросівки New Balance — ваш стовідсотковий фаворит

Офіційний інтернет-магазин відновив роботу. Тепер ви можете знову купувати високоякісні, функціональні кросівки, в яких почуватиметеся максимально комфортно та природно.

Чому саме Нью Беланс?

Зараз клієнти орієнтовані лише на найнеобхідніші покупки. Універсальність гардеробу набула нового, актуального сенсу. Торгова марка виробляє продукцію, використовуючи профільні матеріали та інноваційні технології. Завдяки цьому брендове взуття стало лідером в індустрії серед решти лейблів. Товари гарантують відмінну продуктивність і свободу у кожному кроці.

Історія створення фірми

Шлях від маленького виробництва до великого спортивного гіганта розпочався 1906 року. Засновником став англійський емігрант Вільям Райлі, який на той час переїхав до Сполучених Штатів Америки та відкрив свою фабрику з виробництва ортопедичних виробів. Корпорація об’єднала спорт та усвідомлену моду.

Каталог моделей

Кожна колекція — це окремий світ, у якому існують модернізовані процеси, стильні комбінації і, безумовно, прогрес. У лінійках ви зможете знайти ті пари, які стануть частиною образів у спортивному залі та у повсякденному житті.

У лукбуці можна дізнатися про різні моделі, дивлячись на їх призначення. Бігові моделі дуже зручні для тих, хто любить активне проведення часу. Вони поєднують традиції виробництва та бажання поглянути на світ ширше. Професійна підошва, особливості фіксації і не тільки створюють вау-ефект для кожного. Спробуйте!

Трейлові кросівки значно захищають від різноманітних механічних пошкоджень. У них міцні вставки з боків та контуринг по всій конструкції. Протектор виготовляється із матеріалів, які забезпечують відмінне зчеплення.

Для асфальтового покриття розробляють амортизовані характеристики, які оптимально та позитивно впливають на ваше тіло під час фізичного навантаження чи ходьбі.

Бажаєте замовити оригінальне взуття NB?

Трендові вироби чекають на офіційному сайті, де зібрані всі популярні моделі в різних кольорах та розмірах. Гамма настільки цікава, що кожен зможе підібрати для аутфітів найкращі варіанти. Також можна насолодитися ідеями та подивитися з чим поєднувати, які контрастні тони можна міксувати і таке інше.

Для оформлення замовлення вкажіть правильні контактні дані для доставки, що здійснюється в регіони України Новою Поштою.

Приділяйте увагу собі та своїм близьким!

Comments

.,.,.,.