П’ємо зелений чай – насолоджуємося досконалістю!

Чи відомо вам, що справжня китайська чайна церемонія – це не тільки насолода смаком, але і особлива східна естетика? Елітні сорти чайного листа (наприклад, бі ло чунь, або оповитий сотнями легенд колодязь дракона) вимагають особливих умов зберігання і заварювання, а також спеціального посуду, форма якого розроблялася і вдосконалювалася століттями, і тепер допомагає нашим сучасникам розкрити весь букет смаку та аромату напоєного сонцем соковитих зелених листів? Для того, щоб відчути той самий легендарний смак чаю, слід використовувати тільки воду певної температури і ні в якому разі не “перетримати” напій. Взагалі, в цьому випадку діє одне цілком суворе правило: чим краще якість чайного листа у вашій пачці, тим меншими повинні бути температура (ніякого окропу!) і експозиція – час заварювання. Перетриманий чай втрачає свій багатий післясмак і починає виражено гірчити.

Мистецтво вибору

Крім того, слід приділити особливу увагу питанням вибору підходящого чаю. Перш за все, потрібно звернути увагу на якість. Листочки м’яті, поламані, такі, що мають занадто терпкий і несвіжий запах, свідчать про гірший сорт чаю, навіть якщо на етикетці написано протилежне. Якісний чай складається з цілих листків, рівних або скручених в спіралі, які в гарячій воді досить швидко розправляються і стають рівними і ароматними. Якщо ви хочете бути на всі сто відсотків упевненими в тому, що у вашій чашці – тільки найкращі листи, якісні і правильно зібрані, переходьте за посиланням вище і купуйте тільки оригінальні преміальні сорти китайського чаю! Чайовня “New tea” пропонує жителям Черкас:

  • більше трьох сотень (!!!) кращих сортів чаю з семи країн світу;

  • доставка за допомогою поштових операторів (що особливо зручно для черкащан) або власного кур’єра – все найкраще для вас!

  • тільки оригінальний продукт з кращих плантацій;

  • вся смакова палітра для вашої насолоди – чорні, зелені, жовті, білі, фруктові, квіткові, трав’яні, – вибирайте і насолоджуйтеся!

  • супутні товари – чайники, келихи, ізіпоти, ємності для зберігання і багато іншого.

1

Найкраще для вас

З якою інтонацією зазвичай вимовляють наші співвітчизники фразу “Все, що не робиться, робиться в Китаї?”. Це своєрідний “рімейк” фрази про краще, що неодмінно трапиться всупереч усьому, часто звучить з поблажливою і трохи вибачальною інтонацією, ніби нічого, крім значного переліку товарів широкого споживання вельми сумнівної якості, Піднебесна зробити не може. Але це абсолютно не відповідає істині! Китай – батьківщина чималої кількості потрібних, корисних, і часом просто необхідних товарів. Більш того – неабияку їх частина взагалі неможливо знайти в будь-якому іншому місці, крім Китаю! Тому говорити про Піднебесну зневажливо не має підстав жодна розсудлива людина. Багатовікова культура і історія Китаю, його традиції, які несуть в собі глибокий сенс, його давня філософія – все це втілилося в те хороше, що може ця країна подарувати людям з інших частин світу. Одним з таких подарунків став традиційний китайський продукт – зелений чай.

Чайовня “New tea” любить своїх теперішніх та майбутніх клієнтів, тому пропонує жителям Черкас та всієї України тільки найкраще і якісне. Пийте чай із задоволенням!

Comments

.,.,.,.