Черкаська акторка розповіла про зйомки у відомому серіалі «Спіймати Кайдаша»

Найбільш рейтинговим українським телесеріалом цієї весни без перебільшення можна назвати «Спіймати Кайдаша». Серіал вже переглянули понад 10 мільйонів телеглядачів. 12-ти серійна стрічка створена за мотивами повісті Івана Нечуй-Левицького «Кайдашева сім’я». Режисери стрічки вирішили відійти від гостро-сатиричної форми і показати справжню драму, яка відбувається за стіною у сусідів. Далі на cherkasy-trend.

Серед акторського складу, черкащани з легкістю впізнали свою землячку Тетяну Крижанівську. Народна артистка України зіграла роль матері найбільш яскравої і водночас неоднозначної героїні – Мотрі. Тетяна Крижанівська розповіла про свої враження від зйомок, а також про різницю між класичними «Кайдашами» і сучасною інтерпретацією. 

Актриса жартома зізнається, що потрапила на кастинг серіалу «по блату», її туди запросила сценаристка і креативна продюсерка серіалу Наталка Ворожбит. Свого часу Наталка працювала над створенням театральної вистави «Місто на Че».

Тетяна Крижанівська розповідає, що її розглядали на роль Марії Кайдашихи або мами Мотрі. Коли вона сказала що в театрі грала роль баби Палажки, то їй відразу відповіли «Ні, ну яка ж ви баба Палашка!». Саме тому Тетяна вирішила пробуватись на роль мами Мотрі.

Як зізнається актриса, результатів кастингу довелося чекати довго. Коли ж на початку березня в інтернеті з’явилася інформація, що зйомки вже почалися, то подумала, що роль дісталася іншій актрисі. Проте через кілька тижнів надійшло запрошення приєднатися до зйомок серіалу.

Тетяна Крижанівська зізнається, що різними були не лише образи, в які вона перевтілювалася в «Кайдашевій сім’ї», але й відчуття актриси.

Дія класичної вистави периносила глядача в побут і життя українського села на прикінці 19-го століття. Актори грали людей, яких вони не могли зустріти в реальному житті. В серіалі ж все було навпаки. Події відбуваються в період з 2005 по 2014 роки – з людьми, яких глядач міг зустріти на вулиці.

Робота над сценарієм тривали півтора року. Наталка Ворожбит ретельно працювала над кожним образом, деталлю, сюжетною лінією.

Тетяна Крижанівська говорить, що їй подобаються тексти Наталки через їхню мову, живий суржики яким вона наділила героїв. Саме тому непотрібно було нічого вигадувати чи грати. Все було просто бо йшло з середини.

Результати своєї телевізійної роботи Тетяна Крижанівська побачила, як і всі телеглядачі, під час прем’єри на телебаченні.

Актриса зізнається, що сильно переживала за результат роботи. Зйомки проходили частинами і повної картини ніхто не бачив аж до прем’єри. Однак дивлячись стрічку визнає, що їй дуже сподобалося.

Comments