“Літературний міст-2019: Черкаси” запрошує літераторів до участі у проекті

Людину формує те, що вона читає. Наша епоха відрізняється специфічним ставленням до книги. Здається, книгу повністю замінив інтернет і телевізор: замість творів класиків школяр кидається в інтернет за коротким змістом, а після закінчення школи багато людей і зовсім перестають читати що-небудь серйозніше газет. Далі розповідає сайт Черкаси.trend.

Книга потроху йде з нашого життя через складність та небажання тривалий час зосереджуватись на одній темі. Настають часи своєрідного дефіциту: дефіциту сенсу життя і слів, дефіциту історичного знання, поваги до культури, до старшого покоління — до молодшого покоління теж.

Якщо книги — це дорожні знаки, то куди прийде людина, яка не читає нічого? І як цьому протистояти? Бути може, один зі шляхів розв’язання цього питання — це організація заходів, покликаних нагадати про важливість книги в нашому житті, про красу української мови.

Один з таких заходів — поетичний конкурс для літераторів «Літературний міст-2019: Черкаси». Проект запрошує до участі усіх, хто пише вірші або прозу, відвідує літературну студію у своєму місті та цікавиться мистецьким життям інших міст.

Якщо ви пишете вірші або прозу та мрієте знайти однодумців, поспілкуватися та весело провести час, то ця можливість саме для вас. Головна мета – створити міст між різними куточками багатогранної України. Організатори — черкащани, щиро прагнуть познайомити кожного з літературним життям свого міста.

Також, до плану триденного заходу входить обов’язкова екскурсія містом Черкаси та участь у насиченій програмі. Організатори забезпечать:

  • Проживання (вдома у місцевих літераторів);
  • Харчування (частково, передусім, сніданки та вечері там, де житимете, та кава-брейки на аудиторних заходах);
  • Цікаву програму (намагатимуться максимально розповісти про літературне життя міста);
  • Знижки на екскурсії та інші можливості зекономити;
  • Офіційний лист про участь у проекті для університету чи роботодавця (за потреби).

Щоб взяти участь потрібно:

  • Заповнити форму; (до участі запрошуються літератори віком 18-40 років);
  • Дочекатись відповіді від організаторів, яка приходить за тиждень до дати проведення обраного візиту;
  • Придбати квитки у Черкаси й назад;
  • Мати кошти на частину харчування, екскурсії та сувеніри (в середньому щонайменше 300 грн).

Запланована подія «Літературний міст-2019: Черкаси” на 12 Квітня та триватиме 3 дні.

Comments