Японський музикант відвідав Черкаси

Обмін культурами японских музикантів та українських фольклорист пройшов успішно” так запевняє Секретар Посольства Японії в Україні, Хопіно Юічі. Наше місто, місто Черкаси було першим кого відвідав Оно Кейшьо.

Чому саме наше місто Оно обрав першим, не зрозуміло навіть самому Секретару Хопіно Юічі. За словами Кейшьо він був дуже вдячний всім гостям, які відвідали його концерт. Публіка уважно слухала нові для себе музичні ритми. Всі новини на сайті “Черкаси.trend”

Для нашої культури, це дійсно зовсім інша музика. Оно повністю висловлював свій стан, свої емоції, почуття у ритмах.

Подарунком для черкащан, стала імпровізація. Кейшьо слухав тишу в залі і його духовний стан відображався на інструменті який він тримав у руках. Музикант Мотоока Мамору колега Она.

Мотоока вважає Кейшьо своїм духовним наставником. Творці презентували разом проект під назвою Сямісен і фортепіано “ShamiPia”.

Самісен це інструмент, який налічує в собі всього три струни з невеликим корпусом довжиною 100 см. Звучання інструмента в поєднанні з фортепіано передавалося легкість і спокій. Музики, надали таку можливість відвідати свій концерт безкоштовно для черкащан.

У рамках проекту, залюбки представили свій новий альбом “ Місячне Сяйво”. За словами самого Оно, що тур хоч і був проектним але йому сподобалась атмосфера добра і любові.

Пообіцяв, що свої враження про тур по Україні він передасть в музику і це буде вже другий його альбом.

Comments

.,.,.,.