Відтепер в Умані є власне цілодобове радіо

Бути в курсі свіжої та актуальної інформації відтепер зможуть жителі Умані та Уманського району. Адже тут почало працювати нове радіо «Голос громади». Воно знаходиться на частоті 101.0 FM. Що саме зможуть послухати на цій хвилі, про це йдеться на сайті міста Умань. Далі читайте на cherkasy-trend.

На радіо «Голос громади» слухачі можуть дізнатися про те, що коїться в політичному житті країни та регіону. А ще на хвилі нового радіо уманчани можуть почути про сільське господарство, освіту, науку, мистецтво та спорт в регіоні.

Окрім програм «Голосу громади» на хвилі 101.0 FM також транслюються програми ПАТ «Національної суспільної телерадіокомпанії України», слухати які можна цілодобово.

Створення такої медіа-структури стало в нагоді. Адже на Уманщині мережа дротового радіо вже «вимерла» і жителі регіону прагнуть постійно споживати свіжу інформацію. А радіо як найкраще підходить для цього. Адже, воно дозволяє оперативно поширювати інформацію. До того ж, такий спосіб є найдоступнішим та не потребує значних фінансових витрат, зазначили в Уманській районній державній адміністрації.

Нагадаємо, що радіо «Голос громади» було створено 14 листопада 2017 року Уманською районною радою. На початку 2019 року його запустили в тестовому режимі. А 27 лютого медіа-структура успішно пройшла перевірку від Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення на виконання умов Ліцензії Нацради і дотримання законодавства України.

Наразі ефіри «Голосу громади» проходять зранку з 7:00 по 9:00 та в вечірній час з 18:00 по 20:00. Колектив редакції нараховує 3-х осіб. Над створенням програм працює головний редактор та звукорежисер Володимир Корчагін. Директором є Оксана Берднікова, а бухгалтером – Оксана Матрос.

В подальшому уманське радіо «Голос громади» планує розширюватися в плані штату. Також, в перспективі – збільшення ефірного часу та створення нових програм.

Фото з сайту 04744.info. 

 

Comments

.,.,.,.