У Черкасах створюють ексклюзивні листівки для підтримки пухнастиків

У Черкасах випустять ексклюзивні листівки, що допоможуть знайти дім безпритульним котикам. Кожен з нас полюбляє цих лагідних та пухнастих домашніх улюбленців. Більше розповість сайт Черкаси.trend.

Коти за природою своєю тварини вільні, але для бездомних кошенят також потрібне піклування. Психологи, як один стверджують, що коти володіють умінням заспокоювати та іноді лікувати.

Для того щоб підтримати пухнастиків, волонтери, студенти та айтішники створили яскраві листівки надії. Для чотирилапих це невеликий, але шанс отримати собі справжню родину, яка подарує тепло та любов.

Клопітка робота була проведена над удосконаленням цієї ідеї. Волонтери вигадали саму концепцію, та з цим матеріалом підійшли до студентів, які продумали кожну деталь та відтворили  на папері. Але, просто папір з малюнком не кожного зацікавить, тому на зустріч їм пішли наші айтішники які створили повноцінну листівку.

27 лютого, напередодні Всесвітнього дня котів, відбудеться презентація проекту і серії випущених листівок – за участю всіх ініціаторів проекту, студентів-авторів унікально милих листівок та котика Панди, що готовий засвідчити, наскільки бездомні тварини здатні любити людей, та наскільки життєво важливі для бездомних тварин подібні проекти допомоги.

“Котики люблять вас! Любіть котиків!” Такі написи розміщено на всій серії благодійних листівок, приурочених до Всесвітнього дня котів – кошти від продажу яких підуть на лікування, харчування і пошук нового дому для безпритульних тварин.

Акція була втілена у життя спільно з Черкаським обласним благодійним фондом “Життя”, Черкаським державним технологічним університетом та Громадською спілкою “Черкаси ІТ кластер”. Пише сайт “Провсе.ck.ua” Презентація відбудеться о 15-00 у книгарні “Буквиця” 

Comments

.,.,.,.