Дев’ятирічна Саша підкорила “Голос Країни”

Юна піаністка зі співочим прізвищем Басиста в Києві підкорила «Голос Країни» та стала абсолютною переможницею у Всеукраїнській музичній олімпіаді. Більше про юних талантів на сайті Черкаси.trend.

Попри свій юний вік, Черкащанка Саша стала володаркою Гран-прі, як юний композитор та митець віртуозної гри на фортепіано серед конкурсантів обласного конкурсу “Піаніст-віртуоз”.

Олена Талан, викладач музики, прогнозує дівчинці яскраве майбутнє. “Голос Країни” – музична олімпіада, яка створена за підтримки Міністерства культури. Змагання передбачають низку різноманітних конкурсів, які поділяються на різні рівні складності.

Видатний композитор та лауреат премії України імені Тараса Шевченка, Євген Станкович, став організатором конкурсу, що з кожним роком набуває популярності серед юних талантів. В олімпіаді взяли участь майже три сотні виконавців.

Змагання проходили в декілька турів, і до фінішу було допущено лише п’ятеро, тих, котрі набрали найвищий бал, незалежно від віку учасників. Олександра, якій всього лише дев’ять років була серед п’яти кращих.

Під час конкурсного виконання авторського твору «Сніжинки», дівчинка дуже вразила всіх членів журі, які одноголосно виставили найвищі 10 балів в усіх турах конкурсу. Після презентації свого твору, Саша отримала Гран-прі.

Олександра вже другий рік поспіль нагороджена Сертифікатом на отримання стипендії Міського голови. Про це повідомляє сайт “Provce.ck.ua”

Олена Талан коментує досягнення дівчинки:

“Дівчинка надзвичайно обдарована, має неординарне мислення та тяжіння до музичного мистецтва. Попри юний вік, вона є досить гарною піаністкою-виконавицею, стала неодноразовим переможцем міжнародних, всеукраїнських, обласних та місцевих конкурсів.” – запевняє Олена.

Юна композиторка має чудову уяву, з змалечку намагалась підбирати на слух мелодії, які до вподоби. А на сьогодні, уже є автором власних творів. У цій дівчинці вражає не лише талант до музики, а надзвичайна скромність, вихованість та сором’язливість. Беручи участь в конкурсах, для маленької піаністки головне не кубки й медалі, а досвід, нові знайомства з шанувальниками музичного мистецтва. 

Comments

.,.,.,.