У Черкасах відкрито Ambros HUB для сучасної молоді

У приміщенні колишньої тютюнової фабрики відкрили новий громадський простір для молоді та патріотичних організацій. Про це повідомляє сайт Черкаси.trend

Він названий на честь загиблого Героя війни на Сході України, жителя Черкас Сергія Амброса, якого не стало у цей день чотири роки тому, під час боїв «Азову» за селище Широкіно.

На заході був присутній батько героя, Сергій Амброс, який є членом черкаського міськвиконкому. Цей заклад стане місцем для гарячих дискусій та цікавого дозвілля для всієї міської молоді. Також вже незабаром планується відкриття залу дзюдо і танцювальної зали у іншій частині цього ж приміщення.

Ambros Hub – таку назву має нова молодіжна платформа, яку відкрили у Черкасах. На створення цього творчого простору з міського бюджету витратили близько 700 тис.грн.

Як зазначив міський голова Анатолій Бондаренко, за ці кошти було зроблено ремонт, а внутрішнє оздоблення робили вже коштами громадських організацій. Однозначно, приміщення буде збирати патріотично налаштовану молодь, яка хоче змінити життя нашого міста на краще, і сприятиме цим змінам.

Зала розрахована приблизно на 150 місць і розділена на дві зони: зона відпочинку і конференц-зала. Як повідомив голова Нацкорпусу Черкащини Дмитро Кухарчук, тут планується проведення різних лекцій, зустрічей, культурно-просвітницьких заходів та інтелектуального відпочинку для молоді.

Національний Корпус продовжує творити альтернативний вуличний простір для розвитку молоді. 

Comments

.,.,.,.