Кінострічку “Чорний козак” безкоштовно показали в Черкасах

У Черкасах відбувся безкоштовний показ фільму “Чорний Козак”. У кінотеатрі “Україна” перед самим показом до глядачів звернувся директор проекту та режисер. Далі розповість сайт Черкаси.trend

Чоловіки попередньо презентували фільм та розповіли про сюжет та події які розгортались в ХVII столітті в українському селі.

Ганна – головна героїня, залишилась без чоловіка, який пішов на війну. З того часу вона сама господарює та виховує маленьку доньку. Жінка була неймовірно красивою і від допомоги залицяльників жінка відмовлялась.

Але вночі, доки всі сплять, жінці потайки все одно допомагають. Ганна дізналася від ворожки, що таємничий помічник – “Чорний козак”, через прокляття не він бачить сонця.

Автор стрічки Микола Кулик – колишній вчитель інформатики. Починав роботу просто на ентузіазмі, знімаючи короткометражки. Але зараз, він вже має народний фільм.

У зйомках взяла участь єдина професійна акторка – Марина Юрчак. Над стрічкою розпочали працювати з 2018 року. Епізодичні зйомки кіно проходили в історичних селах Черкащини.

Бюджет фільму складав десять тисяч гривень. Кінострічка змонтована з різних камер, головне, що суть сюжету від якості не змінилась. Автори подякували Вікторії Феофіловій та Наталії Осипенко за допомогу у втіленні ідеї безкоштовного показу фільму в Черкасах і повідомили, що всі кошти від прокату «Чорного Козака» йдуть на допомогу українським бійцям, зокрема, на протез захиснику України Дмитрові Краслянському, пораненому в боях на Савур-Могилі.

Після показу фільму всі охочі мали змогу зробити власний внесок у цю благородну справу – надати фінансову допомогу в спеціальний контейнер. Фільм пройшов в 82 кінотеатрах України.

Цей проект об’єднав 500 осіб, це і письменники, композитори, музиканти , жителі кількох сіл, сільські діти, залучали до зйомки десятки коней, повідомляє сайт “Прочерк” 

Comments

.,.,.,.