Олег Винник змінює ліричну “Ніно” на сучасний R&B style

Черкащанин Олег Винник приголомшить країну своїми новими піснями. Про новий R&B(ритм-н-блюз) стиль Олег оприлюднив на своїй сторінці в Instagram. Більше цікавих подій на сайті Черкаси.trend

Йдеться саме про зміну звичного всім ліричного мотиву на більш сучасний репертуар. Сьогодні, Олег улюблений виконавець жінок, а чи сприймуть фанатики таку разючу зміну?

До змін його спонукала ще більша популярність співака та репера Потапа. Через шалене прагнення підкорити нову аудиторію, Винник написав у своїй сторінці в інстаграм одну фразу: “Потапу доведеться напружитись”. Після такої заяви, пост набрав більш ніж 40 тис. уподобань.

Нагадаємо, що з 2011 року Олег Винник був повністю сконцентрований на своїй сольній кар’єрі та вирішив повернутись до України з Німеччини. Цікавий факт, Олег кожну пісню, яка входить в його альбом, написав самостійно.

Проживаючи в Україні Винник вимушений був повертатися до Німеччини для запису нових хітів. Саме в України Олег Винник набув популярність та став кумиром для більшості жінок. Кожна прихильниця творчості мріє дізнатися про особисте життя співака.

Як відомо, Олег повністю ухиляється від питань стосовного його сім’ї, але німецькому журналу він відкрив таємницю де і стало відомо, що чоловік одружений та має вже дорослого сина який зараз навчається закордоном.

У 2016 році хіт “Ніно” тривалий час знаходився на першому місці хіт-параду найвпливовішого радіо України.

У 2018 році, журнал VIVA Ukraine номінував співака на премію “Найгарніший чоловік року” де Винник і став переможцем цього конкурсу.

Comments

.,.,.,.