Черкаський гурт представив публіці свій новий альбом

Черкаські гурти не перестають дивувати своїх шанувальників новими музичними композиціями. Так, 31 січня у одному з пабів міста учасники «In Sings» презентували свій новий альбом під назвою «Insomnia», до якого увійшло 9 пісень. Послухати їх та зарядитися драйвовою атмосферою зібралося кілька десятків пооціновувачів. Більше на сайті cherkasy-trend.in.ua.

Черкаський гурт «In Sings» вміє створювати особливий настрій. Адже грає в різноманітних музичних направленнях: альтернативний рок, пост-рок, пост-гранж. У творчості талановитих хлопців також є меланхолічна музика в стилі інді.

Новий альбом дещо схожий на попередній. Адже тут також простежується спроба пошуку себе. А щодо жанрової специфіки композицій, які увійшли у нову платівку, тут всі пісні абсолютно різні. За словами фронтмена гурту Арсена, вони не є гуртом одного чи двох жанрів і не фільтрують власні пісні за тими чи іншими видами. Вони просто грають те, що їм подобається. Це можуть бути як дуже меланхолічні треки, так і музика, наповнена драйвом.

На презентації пооціновувачі творчості «In Sings», окрім пісень з нового альбому, насолодилися також звучанням каверів на такі всесвітньовідомі хіти, як: «Say Something» Great Big World & Christina Aguilera, «Wicked game» Chris Isaak, «Radioactive» Imagine Dragons та «I got mine» The Black Keys.

Арсен зізнається, що вони більше схильні грати власну музику. Навіть відомі кавери вони не переспівують, а вносять в них свої «родзинки», вдихаючи в них нове життя. В результаті, відомі композиції звучать інакше.

Нагадаємо, що черкаський гурт «In Signs» з’явився у Черкасах 1 листопада 2015 року. З початку свого існування він мав назву «The sings», а потім його перейменували на «In Signs».

Comments

.,.,.,.