Прем’єра фільму” Крути 1918″ з кадрами Черкащини

Скільки закордонних фільмів у своєму житті ви переглянули вдома чи в кінотеатрі? Майже кожного дня ми дивимось те, що нам подобається та привертає нашу увагу. Історія створення кіно на сайті Черкаси.trend

Давайте разом поринемо в історію України та переглянемо фільм-екшен “КРУТИ-1918”. Наше місто увійшло в десять міст, яким випала участь переглянути цей фільм.

Прем’єра відбудеться 8 лютого о 18:00 в кінотеатрі Україна. Локація знімання змінювалась постійно від Києва та Київської області до Черкаської області.

Також, зйомки самого кіно проходили і в Межигір’ ї, що надає інтриги самому сюжету. Черкаська область надала згоду на зйомки у селі Сигнаївка. Головна героїня фільму Надія Коверська родом з Черкас, вона і стала ініціатором фільмування сама у Черкаській області.

Запланована програма заходу:

  • Дегустація вина 
  • Зустріч із режисером Олексієм Шапарєвим та Надією Коверською
  • Показ фільму
  • Спілкування з творчою групою глядачів та ЗМІ
  • Розіграш 2-х книжок за найцікавіші запитання.

Скоро з’являться і білети на прем’ єру фільму, які обов’язково потрібно придбати кожному. Фільм Крути 1918 створений на основі реальних подій з історичного бою на залізничній станції Крути.

Студенти та гімназисти стали проти Червоної гвардії. “Крути 1918” став головним із переможців конкурсного кіно та отримав грошову підтримку від держави.

Після загального підрахунку, бюджет фільму складає близько 55 млн. гривень. Стартували зйомки кіно на початку вересня 2017 року у самій резиденції колишнього президента України.

Резиденція в Межигір’ї стала осередком усіх подій кіно. Також, для кіно було створено окреме приміщення для спецтехніки та піротехніки.

Comments

.,.,.,.