Оголошено дату щорічного відкриття “Канівфест”

Кінофестиваль це подія, яка супроводжується зірковими гостями, глядачами та просто поціновувачами цікавого кіно. Традиції відкриття таких заходів вже не просто фестиваль, а це подія масштабних розмірів. Унікальність Канівського фестивалю несе в собі нові ідеї та публічну зацікавленість. Тільки цікаві події на сайті Черкаси.trend

Кожен учасник Канівфест має можливість заявити про себе та свої наміри у світі справжнього кіно, представивши свою кінострічку. Сучасне кіно, яке демонструють уже другий рік поспіль, стає все популярніше та вже має свою фан-зону.

Юрій Іллєнко, відомий кінорежисер, став першопричиною організування першого “Kanos” фестивалю, тому, як відкриття було присвячене саме його пам’яті. 2016-й став роком відзначення 80-річчя від дня народження Юрія Іллєнка.

Ідея заходу спрямована фактично на пошук талановитих режисерів, авторів сучасного кіно та просто тих хто обожнює свою творчу роботу. Можливо саме такого роду події потрібно організовувати в кожному куточку нашої країни.

Безперечно, культура молодіжного руху та атмосфера – це в першу чергу діалог та комунікація між всіма учасниками дійства. Саме тому, організатори Канівського кінофестивалю запланували в ході нього різноманітні майстер-класи з кіномистецтва, творчі зустрічі із зірками кіно і театру, де кожен з відвідувачів матиме змогу не просто наживо поспілкуватись зі своїми кумирами, але й перейняти досвід та почути поради.

Звичайно, як і після кожного фестивалю не обійдеться без розваг, пісень майстер-клас та активного відпочинку. Конкурсна програма кожного року нова та цікава. Також, організатори пообіцяли різноманітні виставки, ковальство, плетіння, фаєр-шоу та масштабний Global Dance Open Air.

Цього року, це вже ІV Канівський міжнародний кінофестиваль який заплановано з 17 по 19 травня. Приймання заявок від митців стартуватиме вже незабаром. Автори стрічок зможуть надсилати свої роботи для участі у кінофестивалі із 21 січня по 21 квітня.

Comments

.,.,.,.