Черкаські дизайнери підкорюють Дніпро

Нещодавно відбувся показ, який підкорив глядачів своєю унікальністю та актуальністю. Жінки, попри свою силу духу та незламного характеру відкрили свою жіночу сторону. Трендові новини на сайті “Черкаси.trend”

Новостворені моделі змінили свій звичний одяг воїна на жіночі сукні та аксесуари від дизайнерів Черкас. “Українські Амазонки” так був названий показ мод в місті Дніпро для учасниць АТО та жінок волонтерського руху.

Вже всім відомий Черкаський бренд TELIZHENKO надав можливість дівчатам відчути себе справжніми леді. Організаторами показу стали представники Міністерства інформаційної політики.

Кожна учасниця знову відчула свободу вдягаючи підбори. Також помітна тривога та хвилювання не покидала їх щасливе обличчя. Все-таки найважчим було перевтілення з воїна на справжню леді.

Істина жіночність та грація вже сама по собі з’явилась у момент самого показу. Не стримана радість викликала шквал емоцій та сльози радості на ніжних обличчях красунь.

5 відомих українських брендів було вдягнено на волонтерок. Кожен з них виглядав колоритно та стильно. Осучасненні вишиванки приковували погляд глядачів до новостворених сучасних моделей.

Амазонки відкрили таємницю, що дійсно сумують за підборами, стильними нарядами та макіяжем, але допомагати воїнам не припиняють, адже це їх покликання.

Завдяки чіткій організації “стильне” свято пройшло на відмінно. А вам дівчата велике дякую від всієї України.

Comments

.,.,.,.