Організатори «Холодного Яру» скасували проведення фестивалю

Організатори фестивалю нескореної нації «Холодний Яр» оголосили, що скасовують проведення фестивалю в цьому році. Про своє рішення організатори фестивалю оголосили в на офіційній сторінці фестивалю у Фесбук. Причиною цього стала епідемія коронавірусу, через що в країні введений надзвичайний стан та впроваджено карантин. Організатори пропонують зекономлені кошти направити на потреби медикам. Далі на cherkasy-trend.

В офіційному зверненні йдеться про те, що фестиваль «Холодний Яр» був створений 5 років тому як символ незламності українського духу і здатності дати відсіч ворогам.

П’ять років поспіль на теренах Грушківки та Суботова збиралися не лише музиканти. Сюди приїжджали воїни-захисники, історики, молодь аби відчути дух козацтва, який робить нас всіх українцями. Впродовж трьох фестивальних днів гості поринали в атмосферу де минуле допомагало творити майбутнє, а приклад старших допомагав молоді знайти свій життєвий шлях.

Організатори наголошують, що так само повинно було бути і цього року. Вже почалася підготовка до фестивалю: кипіла робота над розробкою нової концепції, активно формувалася програма, йшли переговори з майбутніми меценатами, а також з учасниками фестивалю. Однак пандемія коронавірусу внесла свої корективи.

У зв’язку з цим організатори фестивалю прийняли рішення скасувати проведення «Холодного Яру» в цьому році. Це необхідно аби не наражати на небезпеку учасників фестивалю. Незважаючи на це, організатори впевнені що вже в наступному році фестиваль пройде знову. І цього разу на ньому буде вдвічі більше гостей та учасників.

Окрім цього була висловлена подяка Черкаській ОДА, яка протягом всіх цих п’яти років підтримувала фестиваль, як морально так і фінансово.

В цьому році, в бюджеті Черкаської області, також були передбачені кошти на проведення фестивалю. У зв’язку з цим, представники фестивалю звернулися до представників влади області з проханням перерозподілити виділені їм кошти, на потреби медицини. Мова йде про додаткове фінансування Черкаської міської інфекційної лікарні, оскільки працівники саме цієї лікарні зараз знаходяться на передовій в боротьбі з коронавірусом.

Представники «Фестивалю нескореної Нації Холодний Яр» говорять, що їхня фестивальна команда і надалі буде працювати у штатному режимі. Буде так само продовжена волонтерська робота. Зокрема поїздки на передову відбуватимуться і надалі аби допомогти українським воїнам. Команда фестивалю буде і надалі підтримувати ветеранів і збирати кошти на всілякі реабілітаційні програми. Окрім цього, організатори говорять і про готовність допомогти медикам.  Бо і на сході, і тут нині іде боротьба за долю України.

Comments