Відомий музикант презентує свій роман для Черкас

До міста Черкаси, приїздить відомий Фронтмен гурту “Фіолет” Сергій Мартинюк. Гурт, за останні десять років, став найпопулярнішим в напрямі поп-рок культури. Сергій більш відомий, як “Колос”. Цікаві новини на трендовому сайті “Черкаси.trend”.

Для черкащан, Мартинюк проведе цікаве ознайомлення зі своїм романом і його героями, які потрапляють у різні ситуації. “Колос” вирішив об’їздити усі міста України. Найголовніше те, що кожен охочий матиме змогу поспілкуватися і запитати у фронтмена все, що цікавить.

Особливо приємно для самого автора, це кількість прихильників його гурту, які вже були на презентації. Написання книги – головна мрія Сергія, яка вже втілена у життя. Сергій Мартинюк охоче розповість про історію створення ліричного роману. За його словами це абсолютно не схоже на жодну книгу, яка вже є на полицях книжкових магазинів.

Автор запевняє:«Самому важко повірити, але цей день таки настав! Друзі, на початку листопада у видавництві «Фабула» побачить світ мій дебютний роман під назвою «Капітан Смуток», історія, яка неодмінно повинна увірватися у ваші читацькі плани цієї осені».

Для того щоб висловити всі думки на папері, автору знадобилось півроку. Кожна маленька деталь стає важливою ланкою всього роману. Презентація відбудеться у грудні за запрошенням видавництва «Фабула» та «Гайда Фест» у книжковому супермаркеті, що за адресою: вул. О. Дашкевича, 19.

Comments

.,.,.,.