Голограма Уїтні Х’юстон відправиться в світове турне

Відома співачка покинула цей світ чотири роки тому, але організатори її нових «концертів» вирішили посперечатися з суворою реальністю. Про це інформує сайт cherkasy-trend.in.ua.

Техніка на грані фантастики і XXI століття у всьому його страхітливому різноманітності – перші думки, які приходять на думку при вигляді новин про турне Уітні Х’юстон. Вірніше, не зовсім її – їздити по містах і селах буде голограма співачки, а супроводжувати її на сцені будуть музиканти, бек-вокалісти та танцюристи, які разом з штучним голосом віртуальної Уїтні виконають її хіти в цифровий аранжуванні.

Організовує ці незвичайні заходи під назвою «Вечір з Уїтні» компанія BASE Hologram у співпраці з Estate of Whitney E. Houston. Генеральний директор першого підприємства вже встиг прокоментувати цю новину в офіційній заяві:

«Ми створюємо новий тип театралізованого концертного досвіду, покликаний відобразити чари» 

Коли Уїтні Х’юстон виступала, в ній був неперевершений рівень харизми і емоцій – це і збираєються донести організатори до глядачів. Коментарів від родичів і колишнього чоловіка Уїтні поки немає – залишається сподіватися, що перед створенням копії Уїтні хоча б запитали їх дозволу.

До речі, ідея – і цифрового турне, і відродження колишньої слави виконавиці – не нова. Щось подібне вже з’являлося в останньому сезоні популярного серіалу «Чорне дзеркало»: в епізоді «Рейчел, Джек і Ешлі-робот», де головну роль поп-зірки Ешлі зіграла Майлі Сайрус.

Можливо, організатори турне Х’юстон надихалися прикладом якраз цього серіалу.

Довідково. Вперше сольно Уїтні виступила перед публікою у новій баптистській церкві, коли їй виповнилося 11 років. Композиція називалася Guide Me, O Great Thou Jehovah. Реакція людей від красивого голосу дівчинки була неймовірною. 

Уїтні Х’юстон – одна з перших темношкірих жінок, знімки якої були надруковані у глянцях Cosmopolitan і Glamour. Після цього вона стала однією з найпопулярніших моделей того часу. Співачка в 26 років заснувала фонд допомоги дітей Whitney Houston Foundation for Children. Щоразу після своїх концертів Х’юстон перераховувала на рахунок фонду гроші, які йшли на забезпечення бездомних, хворих раком або СНІДом дітей. 

Comments