Ґендерна рівність – мета Жіночого Конгресу

Жінка, як і чоловік має право на свободу слова і дії. Чому це велика проблема для мужньої частини населення не зрозуміло, адже жінка досягає у різних сферах діяльності не меншого успіху ніж чоловік. Про це повідомляє сайт “Черкаси.trend”.

Нещодавно по всій Україні з нагоди дня місцевого самоврядування, було основним обговоренням ґендерних трендів і успішної реформи – децентралізації. Про відомих та успішних жінок, які не тільки зберігають домашнє тепло в родині, а й про їх успіхи у майбутньому розвитку громади.

Не так давно в Україні було створено “Український жіночий конгрес” в якому, всім активним чоловікам запропоновано приєднатися для підтримки ідеї ґендерної рівності, для отримання можливості дізнатися про останні тенденції розвитку ґендерної політики і навіть прийняти участь в дискусіях і обговореннях.

Мета Жіночого Конгресу – зібрати 500 чоловіків та жінок, які вже досягли успіху в бізнесі, політиці та медіа. Об’єднання, надасть можливість забезпечити ґендерну рівності в різних секторах українського суспільства, як базового елементу сталого розвитку нашої держави.

В тематичних обговореннях візьмуть участь перші особи держави, українські та іноземні парламентарі, представники міжнародних організацій, місцевого самоврядування, українські та закордонні експерти.

Український Жіночий Конгрес є постійнодіючою публічною платформою, яка формує порядок денний з ґендерної політики для Верховної Ради України, Уряду, місцевих громад, приватного та громадського секторів та медіа-спільноти.

Comments

.,.,.,.