Відомий поет завітав до студентів ЧДТУ

Для студентів ЧДТУ відбулась цікава зустріч з поетом і лауреатом премії імені Тараса Шевченка, Володимиром Яворівським. Поет завітав з презентацією нової книги, яка тільки планує вийти в друк. Про це повідомляє сайт “Черкаси.trend”

Володимир Яворівський відомий політичний діяч та очільник спілки письменників з десятирічним стажем. У Верховній раді України став головою комітету з питань духовності та культури.

У своєму романі, який він презентував молоді, йшла мова про не легку долю княгині Ольги, а головне те, що в жодній із джерел нашої історії не згадується війна за часів правління жінки. Про Ольгу ми знаємо те, що дозволяє знати історія, але головні події закриті для нас.

Автор, не чекаючи друку книги,  вже працює тривалий час над новим романом про гетьмана Івана Мазепу

– Іван Мазепа – один з найгеніальніших гетьманів, дуже складна постать сама по собі. Уявляєте, що значить для письменника залізти в психологію Мазепи, який зміг закохати в себе самого Петра І, – відкриває образ свого героя Володимир Яворівський.

Найвидатніший роман, який не зміг не згадати поет, це про талант та трагічну долю української жінки, дивовижної художниці Катерини Білокур.

Художниця винайшла пензлик і самостійно опанувала складний вид мистецтва.

– Це вибух не просто таланту – це вибух людського генія, говорить про героїню свого роману письменник. Автор наголосив на тому, що скоро на екранах з’явитися стрічка за сценарієм його роману, назва роману “Криза”.

Після цікавої біографії та творчої діяльності, автору було задано безліч запитань від аудиторії. Основне запитання яке оцінив Автор було про те, звідки і як він знає стільки не офіційних фактів про життя кожного героя?

Володимир Яворівський відповів : – Для письменника, звичайно, потрібні матеріали, документи, архіви, але головна письменницька риса – це вміння уявляти, саме від цього вміння і залежить успіх творів серед читачів.

Перед тим, як покинути залу Яворівський додав – Я безмежно радий бути сьогодні тут, адже немає нічого кращого, ніж живе спілкування, жива зустріч з людьми.

Comments

.,.,.,.