Пісня зіркового черкащанина потрапила у топ-10 найкращих кліпів

Нещодавно відомий черкащанин, лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк спільно з Тіною Кароль представив пісню «Безодня», яка нині потрапила у топ-10 найцікавіших кліпів сезону, розповідає cherkasy-trend.

Тіна Кароль та  Андрій Хливнюк

Режиссером кліпу є Андрій Гуренко. Творчу співпрацю народній артистці України Тіні Кароль запропонував автор слів та музики на пісню «Безодня» Андрій Хливнюк і не помилився. Чуттєва лірична композиція одразу ж заполонила мережу та надовго підкорила серця українських меломанів. Хливнюк зазначає, що саме Кароль змогла надати пісні потрібне емоційне та тембральне обрамлення.

Додамо, для народної артистки України це 1-й дуетний досвід. Пропозицій творчої співпраці було безліч, але артистка усім відмовляла. Натомість Хливнюка вважають рекордсменом вдалих музичних тандемів. Тіна Кароль розповідає, що вирішила заспівати цю композицію, адже, на її думку, Андрій Хливнюк є майстром української пісні:

«Він пише пісні українською так, що я зомліла, коли вперше її почула.»

У свою чергу, лідер гурту «Бумбокс» розповідає, що іншої співачки, яка на стільки глибоко та чуттєво виконала б цю композицію уявити не міг. 

Тіна Кароль та "Бумбокс"

Нагадаємо, що кліп українських артистів на пісню «Безодня» наразі набрав 4 млн переглядів на YouTube. Пісня увійде в майбутній альбом гурту «Бумбокс» під назвою «Таємний код: Рубікон».

Comments

.,.,.,.