Костюми від майстрині Айни Гассе

Айна Гассе відома Черкаська майстриня по виготовленню унікального одяг ручної роботи. Незвичайне ім’я Айні придумала мама. Гассе – псевдонім, що утворюється зі складів її дівочого прізвища Гапоненко та прізвища колишнього чоловіка Анатолія Семиноги. Деталі на сайті “Черкаси.trend”

Айна закінчила Київський Національний Університет технологій та дизайну, факультет Художнього моделювання одягу. Анна приймала участь у різних відомих проектах.

Цього року її запросили в ролі художника пошиття казкових костюмів для фільму-фентезі “Тільки Диво” прим’єра якого відбудеться перед святом Святого Миколая.

Перший фільм-казка за історію українського кіно. Події відбуватиметься у чарівних Карпатах, бюджет кіно майже 62 мільйони гривень, з них 44 мільйони – державні кошти.

Над стрічкою працюють понад шість сотень фахівців, серед них – більш як 200 акторів та професійних фігуристів. Над спецефектами до фільму працює українсько-американська компанія Gloria FX. Вона знана у світі, зокрема, за роботами над кліпами світових зірок.

Торік Gloria FX отримала відзнаку MTV Video Music Awards за «Кращі візуальні ефекти». Айна Гассе спеціально для героїв фільму сворює понад півтисячі оригінальних казкових костюмів, із них – 300 ручної роботи.

В Домі моди Айни не рідко можна зустріти дружин відомих політиків та бізнес-леді яким дуже припав до душі елегантність крою дизайнера.

Відома дизайнерка не хизується своїми відомими гостями але відомо, що її одяг був помічений на Юлії Тимошенко, Владі Литовченко, Анні Турчиновій та багатьох інших відом жінок.

Comments

.,.,.,.