Чотири ІТ-компанії Черкас увійшли до рейтингу кращих

Серед переліку кращих роботодавців – черкаські компанії SPD-Ukraine, Master of Code, Ekreative та Active Bridge.Дослідження ринку ІТ-компаній України проводилося шляхом анкетування працівників сфери.Загалом було отримано близько 15 тисяч анкет.Головні події міста на сайті Черкаси.trend.

Більшість учасників анкетування висловлювали задоволення своєю заробітною платою та умовами праці.Менше за інших задоволені своєю зарплатою QA-фахівці (тестувальники).Попри те, що 57% ІТ-фахівців працюють в опенспейсах, їх, схоже, це практично не засмучує.

Кількість незадоволених офісом тримається в межах 10%.З облаштуванням робочого місця в українських ІТ-компаніях теж усе відмінно – тут кількість негативних оцінок практично по всіх категоріях не перевищує 3%.

Досвідчені фахівці частіше новачків скаржаться на брак зворотного зв’язку.Як зазначають автори дослідження, дефіцит кадрів на ІТ-ринку грає на руку ІТ-спеціалістам – у них є можливість вибирати для себе найкращу компанію.

Причому рівень задоволеності практично не залежить від позиції у компанії або її величини.Своїм робочим місцем задоволені як нетехнічні, так і технічні фахівці.Це видно, зокрема, з готовності порекомендувати свою компанію. 

Довідково.Одним з головних нововведень “Рейтинг-2018” роботодавців, стала категорія для великих компаній, у якій поборотися за звання найкращої мали змогу 7 ІТ-компаній.Проте бар’єр у 10% від загальної кількості працівників не подолали Luxoft і NIX Solutions.

П’ять компаній, яким вдалося перетнути бар’єр, зібрали 27% від загальної кількості оцінок рейтингу.Найкращою серед найбільших ІТ-компаній стала Infopulse.На другому місці — SoftServe, за компанію проголосувала рекордна кількість спеціалістів — 1900. GlobalLogic замкнула трійку лідерів.

Comments

.,.,.,.