Альбом черкаського репера потрапив в ТОП-10 найкращих релізів року

Серед талановитих україномовних реперів є і наші земляки. Так, альбом черкаського репера Андрія Фріла під назвою «Спалах» настільки сподобався журі щорічної музичної премії APrize, що ті занесли його в ТОП-10 найкращих альбомів року. Про це повідомляє provce.ck.ua. Далі розповість cherkasy-trend.

Альбом «Спалах» – це дебютна платівка черкаського репера, яка вийшла у листопаді минулого року. У неї увійшло 14 треків, серед яких один фіт з українським співаком Ділею та два скіти – вставки між композиціями, які підводять до треків. На одному зі скітів звучить голос письменника та музиканта Сергія Жадана.

Кілька пісень з альбому черкаський репер випускав, як сингли. А на композицію Intro навіть встиг зняти кліп.

Після того, як альбом опинився у мережі, його основна композиція «Спалах» відразу ж опинилася в топі iTunes та стала найпопулярнішою реп-композицією в українському Google Play. На той час вона була єдиною україномовною піснею в цьому чарті.

За словами Фріла, над альбомом вони працювали довго та наполегливо. Черкаський репер у коментарі на liroom зізнається, що на створення платівки його підштовхнув розпад гурту, в складі якого він був, а також переломні моменти в особистому житті та в Україні. Якось, представляючи свою роботу, він назвав її Великим вибухом, усе з нічого.

Журі щорічної музичної премії APrize обирали найкращих спочатку з 243 альбомів, випущених в Україні за рік, а потім з 47. Разом з платівкою Фріла до топової десятки потрапили Джамала, Latexfauna, Laud, Вагоновожатые, KRUTЬ, YUKO, Andrey Chmut, Atomic Simao та ONUKA.

Нагадаємо, що Андрій Фріл в минулому був учасником черкаського реп-дуету «На Відміну Від». Разом з Андрієм Беляєвим він випустив 3 повноформатних альбоми, останній з яких «Новий альбом» реп-виконавці презентували у 2015 році.

Фото із прес-служби артиста, Олександра Отришка

Comments

.,.,.,.