В новому амплуа: зірковий психолог із Черкас стала співачкою та випустила дебютний кліп

Відома психологиня, YouToube-блогер та телеведуча телеканалу «Україна» Наталія Холоденко стала ще й співачкою під псевдонімом TALA. Зірковий психолог зняла відеокліп на дебютну пісню «Танець моїх крил», презентація якого відбулась на День всіх закоханих. Як створювалась перша відеоробота Наталії Холоденко, читайте на cherkasy-trend.

Зйомки відеокліпу відбувались з ентузіазмом. Про це Наталія Холоденко написала в особистому профілі Instagram. На превеликий подив, пісню «Танець моїх крил» створили не до зйомок відеоролику, як це зазвичай відбувається у шоу-бізнесі, а до знімального процесу, як зізнається зіркова психологиня на сайті телеканалу «Україна». Також, вона привідкрила закулісся створення відеороботи.

Все вийшло спонтанно, розповідає Наталія Холоденко. Почалось з того, що відома кліпмейкер Олена знімала кліп для однієї популярної співачки і запропонувала зірковій черкащанці заспівати у хвилинному ролику, причому опівночі.

На той час не було ані готової пісні, ані підготовки. Наталії на думку прийшов лише приспів. Втім за 12 годин вони встигли пошити костюми, зробити постановку разом з театром танцю Віталія Загоруйка, записати звукову версію та зняти відео. Вірші куплетів зірковій психологині допомагала писати її подруга. Втім вони виявились невдалими і Влад Дарвін, який займався аранжуванням, сказав, щоб їх повністю переписали за 2 години. Вже за добу кліп був повністю зроблений.

Втім виставляти дебютну відеороботу на всезагальний показ Наталія Холоденко не була готова. Як зізнається новоспечена співачка, один із телевізійних проектів, з яким у неї був контракт, заборонив його випускати. Тому відеокліп на сингл «Танець моїх крил» так ніхто і не бачив. І ось вже через рік глядачі нарешті зможуть його переглянути.

«Зараз дуже хочу, щоб ця пісня надихнула кожного, кому не вистачає відчуття польоту» – побажала зоряний психолог своїм глядачам.

Фото з сайту hochu.ua.

Comments

.,.,.,.