Олег Винник показав країні свою “Роксолану”

Олег Винник – відомий український співак та кумир жінок, на своїй сторінці в Instagram опублікував фотографії у своєму профілі. Цікаві події міста на сайті Черкаси.trend

Жінки відразу почали обговорювати світлини з його нового кліпу на пісню “Роксолана”. На зйомках, артист з’явився в несподіваному образі.

Винник, разом з командою професіоналів обіграли акторське минуле Сумської в своєму кліпі. Саме стрічка фільму про “Роксолану” допомогла Ользі стати відомою. Народна артистка Україна разом з співаком Винником постали перед публікою у новому та сучасному образі.

Презентація відеороботи відбудеться 28 лютого – в останній день зими. Кожна фотографія викликала у шанувальниць шалені та позитивні емоції. У самому кліпі, Олег як справжній герой коханець, у правильно підібраному стилістом костюмі, увійшов у роль.

Позування перед камерами для обох не нова справа, але такого професіоналізму не очікував ніхто. Ольга і Олег виглядали як справжня закохана пара, сценічний образ здавався не вигаданим, а справжнім.

Пара сидячи на лавці під час знімання трималися за руки та вдивлялись один одному в очі. Сумська це не єдина знаменита актриса яка з’явилась у кліпі. У зйомках, також приймала участь і відома українська актриса Ада Роговцева.

Талановитий дует наразі приймає привітання та творчої наснаги. Режисер відео Олена Винярська розповіла, про зйомки у своїй сторінці в Instagram

“Ми дуже ретельно відбирали героїв, серед яких є легенди, артисти з великої літери. Я щаслива, що нас звела доля, з повагою ставлюся до людей, які, не роздумуючи ні хвилини, погодилися взяти участь в нашій історії “

Comments

.,.,.,.