Руслана Лоцман планує створити “Музей українськой пісні”

Руслана Лоцман Заслужена співачка України, народилась у Шполянському селищі, що на Черкащині. Ініціатором створення музею пісні стала саме Лоцман, адже жінка цінує творчість свою та своїх колег. Більше на сайті Черкаси.one

Руслана постійно відвідує зону АТО з благодійними концертами для військових. Лоцман – засновниця “Народної філармонії” та переконана, що українська культура і історія – це зброя України у боротьбі за незалежність.

Сама ідея музею української пісні зародилася в директора Українського дому Юрія Стельмащука, але вже з допомогою Валентини Ковальської та всієї “Народної філармонії” почали реалізовувати плани у життя.

Жінки сподіваються на співпрацю чиновників у плані виділення приміщення. У планах Лоцман – зібрати якомога більше музичної спадщини під одним дахом. Головним атрибутом вважаються: платівки відомих українських співаків, композиторської речі, публікації про них, але найголовніше, це – відеосюжети з тих місць, де народилися та жили українські співаки чи музиканти.

Збираючи по всій Україні різні речі, які мають музичну цінність, творча команда звертається до автентичних колективів, де вивчають та записують українську народну творчість.

Мрія Руслани Лоцман, створити музей-театр, тобто щоб він був інтерактивним. Адже манера співу унікальна і її обов’язково треба залишити нащадкам. Завдяки виграному гранту Українського фонду культури вже відзнято понад 15 відеороликів із різних куточків нашої України. Тож сподіваємось, що й ця крига скресне, а наша пісня зазвучить ще голосніше.

Comments

.,.,.,.