Сережки-протяжки – прикраса, що підкреслює жіночність

Сережки один з найпопулярніших видів прикрас. Різноманіття їх форм та видів дозволяє обирати сережки на будь-який смак. Вдало допасовуючи їх до стилю та кольору одягу, можна створити досконалий образ. Однією з найпопулярніших моделей вважаються сережки-протяжки. Елегантні та витончені, вони вдало підкреслюють шию, візуально витягують овал обличчя, асоціюються з жіночністю. Тож вони по праву лідирують в асортименті прикрас модниць з різних країн світу. Якщо у вас ще немає таких сережок, то варто придивитися до них уважніше. 

Види сережок-протяжок

Такі сережки можуть бути у вигляді ланцюжка, який протягується крізь дірочку у вусі. Бувають односторонні, коли ланцюжок звисає по одну сторону вуха. На одному кінці таких сережок є декоративний елемент, який фіксує їх. 

Двосторонні моделі звисатимуть по обидві сторони мочки, розподіл довжини можна регулювати за власним бажанням. Вони, як правило, вдвічі довші за односторонні моделі. Також можуть бути прикрашені декоративним елементом, що створить акцент та обтяжить легенький ланцюжок, завдяки чому він висітиме рівно та буде гарно похитуватися при русі. 

Ще одним видом є сережки у вигляді петель. Вони негнучкі, фіксуються в одному положенні. Завдяки видовженій формі надійно розташовуються у вусі та не випадають. 

Деякі коротші моделі можуть мати кріплення у вигляді гачка, за який зачіпляється один край петлі.

Як і будь-які прикраси сережки протяжки можуть бути золотими чи срібними. Найчастіше оздоблені декоративними елементами з дорогоцінних, натуральних чи штучних каменів. В залежності від кількості елементів вага сережок може бути дуже різною, тому обирати сережки потрібно зважаючи на те, чи хочете ви, щоб вони були легкими та невідчутними, чи готові витримувати важку прикрасу протягом дня.

Як носити сережки-протяжки

Такі сережки найкраще пасуватимуть до зачіски із зібраним волоссям. У іншому випадку вони можуть плутатися і чіплятися за локони. Особливо це стосується моделей у вигляді ланцюжків. Так можна не лише зламати витончену прикрасу, а й пошкодити мочку вуха. Та й для чого приховувати від оточуючих таку красу. 

Через цю особливість такі сережки рідко рекомендують дітям, оскільки носити їх потрібно обережно, щоб не зламати чи не травмуватися. Якщо все ж хочеться обрати для дитини сережки-протяжки, то краще звернути увагу на сережки у вигляді невеличких петель, що кріпляться за допомогою гачка.

Comments

.,.,.,.