Нові пісні, нові ідеї, нові альбоми: Черкаські гурти дивуватимуть у 2019 році

У 2016 році співачка Джамала виборола перше місце у “Євробаченні-2016” для України. Уже розпочався новий відбір на конкурс “Євробачення-2019”. Цікаві музичні події на сайті Черкаси.trend

Учасники презентують найхітовіші пісні власного виконання. Так, талановитих киян достатньо і є серед кого обрати. Але, не тільки Олег Винник відомий черкащанин який здобув визнання.

Черкаси – місто талановитих і зіркових дуетів, гуртів, джаз-бендів та сольних співаків. На “Голосі Країни” звичайна мама з Черкащини сколихнула сцену своїм драйвовим голосом. Чим гірші інші співаки?

Якісна музика охоплює широке коло власних фанатів, цьому є приклад гурту “Vesta”. Зовсім молодий, але вже відомий та талановитий гурт був створений на початку 2018 року.

Учасники гурту, це не прості вуличні музики – це сформовані співаки які вже мали досвід у гуртах, таких як: “DiKa”, “Juicy Jew”, “School Violence”, “AirLine”. Також, кожен з представників гурту, тривалий час займався сольними проектами.

Мали досвід виступів у Києві, Львові, Черкасах та у різних містах Черкаської області. Відомий учасник гурту Роман Чуприна не тільки співак, а й письменник. У 2019 році гурт планує гастролі по всій Україні з новим альбомом та драйвовими піснями.

Наступний, не менш відомий гурт “In Signs” був створений у 2015 році. Виконавці не належать до конкретного жанру, грають різну музику. Кожен концерт Черкаського гурту проходить у власній запальній атмосфері.

Вже відомий гурт “Roller Genoa” було створено у 2011 році. Учасники випустили декілька міні-альбомів, виступали на місцевих фестивалях. Музиканти грають композиції у таких музичних жанрах як альтернативний та гаражний рок.

Свій перший міні-альбом хлопці випустили у тому ж 2011 році. Через два роки випустили новий EP “Do It Here, Do It Now”. Влітку 2018 року хлопці розпочали записувати новий міні-альбом, робота над яким поки призупинена.

Музиканти планують взяти невеличку паузу у роботі гурту. Наразі, хлопці повністю сконцентровані на різних ідеях які просто важко одразу втілювати у реальність.

Гурт «Time», напевно, найпопулярніший гурт серед перечислених колективів. Дівочий склад поєднує в собі талант та красу. На рахунку дівочого рок-гурту більш ніж 100 концертів. Зараз учасниці готуються до виходу нового альбому, який побачить світ вже у цьому році. 

“Не Винником єдиним” наші Черкаси відомі. Вони пишуть власні пісні та музику, грають на різних фестивалях та записують альбоми на місцевій студії. Молодість, талант та запал: ось, що насправді потрібно нашому поколінню.

Comments

.,.,.,.