Closed – правильні акценти у вашому гардеробі

Closed – для тих, хто цінує насамперед стильну практичність у своєму образі

Історія компанії починається у 1970-х. Фірма починала з джинсів і справлялася досить добре, проте справжнім хітом стали укорочені штани з деніму, яких охрестили Pedal Pushers. Вони стали настільки популярними, що розійшлися мільйонними тиражами. Водночас компанія почала стрімко набирати загальної популярності та масштабувати бізнес. Дивно так називати свій бренд, адже це може відштовхувати покупців. Виявилося, що психологія людини працює навпаки. Назва стала символом ексклюзивності, закритості та приналежності до чогось більшого, що привабило безліч покупців, як тільки про Closed заговорили.

Лейбл виконує функцію, про яку забувають багато інших виробників, а саме, що людині потрібен базовий гардероб. Асортимент в основному складають речі, які легко комбінувати між собою та іншими елементами гардеробу сторонніх виробників. У цьому полягає головна цінність – фірмовий стиль ніколи не застаріває, а обновка буде актуальна на багато років уперед. Ще одним важливим аспектом є бездоганна якість продукції. Фірма приділяє багато уваги деталям, концентруючись на кінцевому результаті, ніж фантазуючи над новими формами та фасонами. Одяг виходить універсальний, зручний, практичний і довговічний. Натуральні матеріали безсумнівно грають не останню роль, адже у виробництві використовують високоякісну бавовну, шерсть та іншу матерію.

Але найголовніше – конструктивно кожен продукт продуманий до дрібниць, щоб ідеально сидіти по фігурі, підкреслювати її переваги та приховувати недоліки.

Джинси – взагалі окрема тема. Завдяки унікальній будові, прийомам крою та конструкції кишень X-Pocket фігура в них виглядає вкрай привабливо та близька до досконалості. Саме тому у бренду з’явилося багато зіркових шанувальників, серед яких знаменитості з великого екрану, представники шоу-бізнесу та відомі публічні персони. Марка не грає на вітряних трендах, акцентуючи увагу на головних аспектах та нюансах. Вона намагається надати покупцеві бездоганний продукт у будь-якому його прояві, починаючи від крою і закінчуючи спеціальними техніками пошиття. При цьому ціни є досить демократичними, як для преміального лейблу. Купити оригінальну продукцію в Україні, можна відвідавши мультибрендовий інтернет-бутик Charisma. Розмістіть замовлення онлайн та заберіть його вже через кілька днів у найближчому поштовому відділенні – жодних ризиків та карантинних обмежень.

Comments

.,.,.,.