Eleventy – одяг з Італії, і цим все сказано

Eleventy – справжня італійська мода тепер доступна і в Україні

Цей відносно молодий бренд був заснований у 2007 році. Але якщо говорити про дітище Марко Балдассарі та Паоло Цунтіні, вік не має значення. Компанія швидко розвивалася поєднуючи у своїй роботі сучасні технології та досвід поколінь італійських майстрів. Однією з головних рис марки є той факт, що продукція виробляється виключно в Італії силами невеликих місцевих майстерень і фабрик. Різна спеціалізація дозволяє залучати до роботи найдосвідченіших ремісників та гарантувати найкращі результати. Крім того, Eleventy таким чином не тільки підтримує місцевого виробника, але й відкрила безліч талантів для індустрії моди. Звичайно, кожен операційний процес здійснюється під контролем, щоб лекала компанії дотримувалися бездоганно. Бренд відкритий для нових пропозицій і тому кожна колекція виходить настільки унікальною та ексклюзивною.

Фірма забезпечена всім необхідним, щоб їхній продукт був бездоганної якості. Матеріали вибираються у всьому світі, щоб відповідати високим стандартам індустрії, а деякі операції для більшої точності виконуються вручну. Тканини підібрані зразкової якості: натуральна шерсть, кашемір, для галявини коміра в куртках використовують хутро різних тварин, наприклад уссурійського єнота.

Лейбл дотримується філософії Non-branded. Це означає, що фірма вважає за краще підкреслювати індивідуальність і стиль без видимих ​​покажчиків на назву або логотипи. Такий підхід вкрай цінний для забезпечених людей, які не звикли до зайвої кричущості та ідентифікації одягу, який вони носять. У той же час фірмовий стиль у кращому вигляді наголошує на приналежності даного одягу до люксового сегменту. Кожна деталь виконана неймовірно точно та акуратно, це стосується як основних, так і прихованих від очей елементів: підкладки, підшивки тощо. Завдяки точному крою та унікальній конструкції одяг сідає точно по фігурі, приховуючи недоліки і підкреслюючи переваги. Зазвичай такого ефекту можна досягти тільки після візиту до кравця, тут же цей привілей доступний прямо “з коробки”. Лейбл віддає перевагу класичному та напівформальному кежуал-стилю, пропонуючи як окремі елементи, так і готові ансамблі. Купити оригінальні товари можна, відвідавши мультибрендовий інтернет-бутік Charisma. Тут ви зустрінете повний асортимент новинок з останніх колекцій, при цьому замовлення формується онлайн із доставкою по всій країні.

Comments

.,.,.,.