З чого роблять мінеральну вату та де її використовують в Черкасах

Мінеральна вата https://nasha-stroyka.com.ua/mineralnaya-vata/ за визначенням — волокнистий утеплювач, який виробляють з металургійних шлаків і розплавлених гірських порід. Відомі модифікації цього продукту — кам’яна вата та скловата, що відрізняються одна від одної технічними та фізичними властивостями — довжиною волокон, гігроскопічністю та теплопровідністю. При цьому у всіх трьох є загальний показник — високий рівень поглинання шуму.

У цій статті ми обговоримо основні якості мінеральної вати https://nasha-stroyka.com.ua/, а також де та як її використовувати.

Що робить мінеральну вату гарним тепло та звукоизолятором?

Високі теплоізоляційні якості мінеральній ваті забезпечує її внутрішня структура — маленькі волокна, розташовані в хаотичному порядку. Завдяки цьому утворюються “повітряні пазухи”, в яких і затримується тепло.

До речі, ця важлива властивість знаходиться в постійному “конфлікті” з іншою — динамічними навантаженнями, через що виробники мінеральної вати в плитах змушені шукати компроміс між якістю теплоізоляції та її стійкістю до стиснення.

Крім ефективних теплозахисних характеристик, завдяки своїй “безладно-волокнистої” структурі, мінеральна вата ще й відмінний звукоізолятор. Звукові хвилі надійно локалізуються повітряними “порами” матеріалу, що на виході дає мінімальний відсоток акустичного шуму.

Ще одна важлива якість мінеральної вати, її вогнестійкість — волокна утеплювача починають плавитися тільки після 2-х годинного впливу температури в 1000 градусів.

До речі, мінеральна вата та її “похідні” не схильні й до впливу більшості хімічних елементів.

Як класифікують та де використовують мінеральну вату

Мінеральну вату найкраще класифікувати за спеціалізацією, згідно з якою вона буває:

  • легкою — для утеплення простих каркасних конструкцій. У продажі буває у вигляді плит і рулонів;

  • жорсткою — для утеплення конструкцій, розрахованих на помірні навантаження. Реалізується в торгових точках, як правило, у вигляді плит.

  • технічною — для ізоляції димовідвідних та вентиляційних конструкцій, бань, саун та промислових об’єктів з температурним режимом — 180-700 градусів. Продається в формі рулонів і плит, з одного фольгованою стороною.

Що стосується цільового призначення мінеральної вати в промисловості і приватних будинках, то це тепло та звукоізоляція об’єктів з високим температурним навантаженням, конструкцій типу “сендвіч”, утеплення перекриттів, покрівель і фасадів.

Де купити мінеральну вату в Черкасах? Ви можете це зробити де завгодно, але краща ціна та вибір сьогодні тільки в інтернет-магазині “Наша стройка”.

1

 

Comments

.,.,.,.