Нові технології на порозі: черкащанам пропонують купити криптовалюту

У наше століття бурхливого розвитку інформаційних технологій тільки зовсім вже ледачий користувач Інтернету не знає про можливості інвестувати власний дохід в криптовалюту. Іншими словами, кожен українець має шанс буквально “доторкнутися до богемного життя еліти”, просто шляхом покупки біткоінів. Причому фінансові аналітики і численні трейдери не сумніваються в тому, що тренд буде прогресувати і далі, аж до повної заміни відомих і звичних нам грошей криптовалютою. Жителі Черкас мають можливість “зробити крок в майбутнє” вже зараз. У цьому їм може допомогти онлайн обмінник ChangeIt – і його багатий функціонал. Давайте розглянемо його докладніше.

Все найкраще – для вас

Відзначимо насамперед, що ChangeIt пропонує черкащанам інноваційну для України послугу придбання криптовалюти в революційному онлайн-форматі. Вона проста, зручна, ненав’язлива і може стати в нагоді в найнесподіваніший момент. Крім того, з онлайн-обмінником ChangeIt стануть доступні наступні опції:

  • повна анонімність придбання криптовалюти – компанія не запитує ніякої додаткової інформації про тих, хто здійснює транзакції;

  • зручна навігація по сайту і зрозуміла послідовність дій, а також наявність повноцінної інструкції;

  • підтримка пластикових карт всіх банків-емітентів;

  • служба підтримки на зв’язку цілодобово і завжди готова відповісти на питання клієнтів;

  • абсолютна безпека проведення кожної операції завдяки використанню новітніх протоколів.

Новенький гаманець

Перед тим, як придбати криптовалюту і почати нею активно користуватися, непогано було б дізнатися, яким же чином біткоіни (а також їх цифрові аналоги) прийнято зберігати. Адже в гаманець біткоіни, ясна річ, не покладеш, і під подушку не сховаєш. Для того, щоб операції з криптовалютою було здійснювати не тільки зручно, але й безпечно, прийнято використовувати так звані криптовалютні гаманці. Кожен такий гаманець представляє собою згенеровану випадковим чином (о, велика сила рандома!) електронну адресу. Необхідна кількість біткоінів (або інших криптовалют) просто зберігається в такому гаманці в цифровому вигляді (інакше кажучи – за цією адресою знаходиться інформація про те, скільки саме криптовалюти має в своєму розпорядженні конкретний користувач). Сервіс ChangeIt ніяк не обмежує кількість таких електронних гаманців з криптовалютою, які “прив’язані” до кожного конкретного користувача. Тому кожен житель Черкас може використовувати стільки унікальних адрес, скільки вважає за потрібне, для зберігання належної йому криптовалюти.

1

Comments

.,.,.,.