Професійно встановимо брекети в Києві в приватній клініці

Одна з часто зустрічаються стоматологічних патологій – неправильний прикус (несмиканіе) зубів. Багато батьків не надають цьому недоліку особливого значення, а даремно. Неправильний прикус не тільки виглядає неестетично, а й може викликати швидке руйнування зубів. Виправляти цю патологію навчилися вже давно. Раніше ставили громіздкі пластинки, які за допомогою гвинта впливали на зубний ряд. Носити їх було важко, а доглядати за зубами ще складніше. Під платівкою часто розвивався карієс, зуби потрібно було пломбувати.

Сьогодні оптимальним рішенням відновлення правильного прикусу – застави красивої посмішки – стали брекети. Професійно встановити брекети в Києві можна без особливих зусиль.

Як влаштовані брекети

Слово брекет англійського походження, воно перекладається як «дуга». Дійсно, зовні вони нагадують металеву дугу з прикріпленими до неї «замочками». Брекети в ортодонтії визначаються як система, яка кріпиться до зубної поверхні і потихеньку рухає зуби для досягнення правильної позиції. Основна функція брекетів – виправлення прикусу. Система встановлюється в дитячому віці після зміни молочних зубів на постійні. Не виключено використання брекетів і для дорослих.

 1. Система для нормалізації прикусу складається з трьох основних частин.
 2. Скоби (брекети), виготовлені з різних матеріалів – металу, кераміки, композиту і ін. Вони накладаються на зуби (з зовнішньої або внутрішньої сторони) і приклеюються до них за допомогою спеціального складу.
 3. Металева дуга, яка і просуває зуби в потрібне положення.

При використанні лігатурної системи в конструкцію входять лігатури, гумки, що з’єднують брекети з дугою.

Система досить компактна, легка, не завдає дискомфорту, але вельми ефективна для формування правильного прикусу і рівного зубного ряду. Детальніше з цінами на установку брекетів в Люмідент можна ознайомитися за посиланням https://www.lumident.kiev.ua/price, консультація ортодонта в клініці безкоштовна.

Не потрібно боятися зубного лікаря

І дорослі, і діти відчувають трепет перед стоматологічним кабінетом. Це більшою мірою психологічний страх, так як сучасній клініці, якою є Lumident в Києві, вам не заподіють болю. Процес виправлення прикусу має кілька етапів.

 1. Первинний огляд, визначення патології.
 2. Консультація лікаря-ортодонта.
 3. Зняття зліпка верхнього і нижнього зубного ряду.
 4. Гігієнічна обробка порожнини рота.
 5. Накладання та фіксація системи брекетів.
 6. Профілактичний огляд кожного місяця.
 7. Після необхідного часу зняття брекет-системи.
 8. Наступний етап – накладка і фіксація ретейнер.
 9. Звільнення від ретейнер.
 10. Ідеальні зубки, які не соромно показати при посмішці.

Боятися зубного лікаря в клініці Lumident в Києві не потрібно. Якщо при первинному прийомі діти відчувають деяке хвилювання, то наступний похід до лікаря-ортодонта переносять спокійно, а потім стають «своїми людьми» в клініці.

Посперечаємося з противниками брекетів

Деякі необізнані люди, побачивши в роті дитини металеві скоби, жахаються – як це негарно виглядає. Вони засуджують батьків, які спотворили зуби підлітків страшної дугою. Спробуємо заперечити цим псевдозахисників зовнішнього вигляду дитини:

 • неправильний прикус, виступає нижня або верхня щелепа набагато сильніше «спотворюють дитини», ніж акуратні скоби з металу;
 • брекети – це тимчасове явище, їх потрібно перетерпіти, щоб потім можна було похвалитися білосніжною посмішкою;
 • брекети – задоволення не з дешевих, вони свідчать про матеріальний достаток сім’ї.

Все це говорить про те, що не треба звертати уваги на дозвільні домисли некомпетентних людей, а вчасно звертатися за встановленням брекетів в клініку Lumident в Києві.

Які бувають брекети

Існує кілька класифікацій брекетів. Види брекетів визначаються за матеріалом, з якого вони виготовлені, по положенню в порожнині рота, по конструктивним ознаками, за складом компонентів, по виробнику.

За матеріалом виділяють наступні види:

 • металеві (найбільш популярні);
 • пластикові;
 • керамічні;
 • сапфірові, тобто прозорі.

Відповідно до положення в порожнині рота розрізняють:

 • зовнішні брекети;
 • внутрішні брекети.

За конструктивною ознакою брекети бувають:

 • лігатурні;
 • безлігатурні.

За складом компонентів виділяють брекети:

 • прості;
 • комбіновані.

Клініка Lumident використовує брекети таких відомих виробників, як:

 • Ormco;
 • Incognito;
 • Clarity;
 • Clarity SL;
 • Inovation.

Дітям зазвичай встановлюють більш дешеві металеві зовнішні брекет-системи. Дорослі вважають за краще брекети внутрішньої установки з кераміки або сапфірові. Судити про те, які брекети краще, складно. Кожен вид має свої плюси і мінуси, про які розповість лікар. Але одне можна сказати точно: кращі брекети – це ті, які вчасно поставлені.

Автор статті – Ковальчук Юлія Сергіївна

 

Comments

.,.,.,.