Як черкащанам оформити кімнату в класичному стилі?

Останнім часом популярною стає тенденція оформлювати дизайн кімнат у класичному стилі. Це не дивно, адже класичний стиль є актуальним завжди, незважаючи на зміну моди та тенденцій.

Класичний стиль чудово характеризує господаря: він говорить про чудовий смак та навіть соціальний стан власника. Зауважимо, що класичний стиль з`явився ще наприкінці вісімнадцятого століття і до сих пір він є популярним серед черкащан. Він вигідно відрізняється від інших стилів стриманістю, нейтральними кольорами, простотою в оформленні простору та витонченими деталями, пише cherkasy-trend.in.ua.

Для того, щоб правильно оздобити кімнату в класичному стилі самостійно, рекомендуємо ознайомитися з особливостями цього стилю та порадами, які допоможуть вам у цьому.

Особливості класичного стилю

Класичний стиль в оформленні інтер`єру, в першу чергу, передбачає чіткі центри в кожній кімнаті, навколо яких створюється дизайн. Хаос, перенасиченість деталями та зайвими речами – це не про цей напрям. Ви повинні дотримуватись дзеркального відображення всіх речей та чіткої симетрії предметів у приміщенні. Щодо кольорів, які найчастіше використовують в оформленні дизайну, переважають пастельні, нейтральні тони. У ролі додаткових ви можете застосувати світлі рожеві, сірі, голубі чи зелені відтінки.

Відмінною ознакою класичного стилю є використання декількох джерел світла: окрім настільних та настінних світильників варто встановити витончені та пишні люстри. Зокрема найкращим варіантом для оздоблення кімнати є люстри з абажуром. Вони відрізняються стильним та стриманим зовнішнім виглядом, чудово розсіюють світло в приміщенні, створюючи неймовірну атмосферу. 

Основні деталі класичного стилю

2

У класичному стилі, окрім декількох джерел світла, використовують і деякі деталі та предмети з натуральних матеріалів. Це дозволяє поєднати комфорт та справжню розкіш. Найпоширенішими є дорогі меблі з натурального дерева, античні аксесуари та статуетки, картини в пишних рамах тощо.
Наприклад, для оздоблення вітальні в класичному стилі рекомендуємо використовувати світло-коричневі, бежеві та сірі тони. Ці відтінки гармонійно доповнять деталі золотих кольорів. Важливо правильно розташувати меблі: невеликі шафи, тумби, буфети та стіл із натуральних матеріалів є необхідними для оформлення вітальні. Для того, щоб підкреслити витонченість та розкіш, можна додати оббивку до м`яких меблів чи штори на вікна. Підлогу рекомендовано зробити з натурального паркету, а якщо вітальня є доволі просторою, можна покрити її натуральним каменем.

Якщо ви дотримуватиметесь усіх вищеперечислених правил та порад, то зможете правильно оформити кімнату в класичному стилі без зайвих затрат та зусиль.

Comments