На Черкащині створили туристичний додаток

Туристи та жителі Черкаської області мають можливість скористатися унікальним додатком, що стане в пригоді усім любителям подорожей. Про новину розповіли в Черкаській обласній державній адміністрації. Повідомляє «cherkasy-trend».

Чим корисний додаток

Додаток має назву «Подорожуй Черкащиною» та охоплю’ усі цікаві місця  та локації на території області. Окрім цього туристичні об’єкти нанесені на карту, що робить подорож для туристів більш комфортною. Загалом додаток розділений на сім категорій: парки та сквери, готелі та санаторії, музеї, собори та храми, культура та спорт, пам’ятки та об’єкти, а також місця, де можна поїсти. Тобто кожен з мандрівників, скориставшись програмою «Подорожуй Черкащиною», знайде для себе щось корисне.

Під кожним об’єктом є фото, детальний опис, адреса і звичайно номери телефонів. Наразі додаток має в собі 188 туристичних об’єктів. Як розповіли в Черкаській облдержадміністрації, вони підійшли до розробки додатку з максимальною увагою і намагалися вмістити в нього всі найцікавіші об’єкти з кожного району області.

Водночас в департаменті регіонального розвитку постійно відстежують чи не з’являються в регіоні нові локації. Однією з головних переваг додатку є те, що його можна оновлювати та доповнювати цікавими локаціями.

В ОДА назвали програму помічником подорожувальника, оскільки він стане цікавим не лише для туристів, але й для жителів області, які не знають добре свій регіон, однак прагнуть відкривати для себе цікаві місця. Адже, наприклад в сусідньому районі можуть знаходитися дійсно надзвичайні об’єкти, а люди про них зовсім нічого не знають. Для того, щоб знайти дорогу, достатньо вибрати цікаве місце та за допомогою додатку прокласти маршрут.

Як створювався додаток «Подорожуй Черкащиною»

додаток

Збором та систематизацією інформації займався безпосередньо департамент регіонального розвитку. Водночас за технічну частину функціонування додатку відповідала ІТ-компанія «Everlabs». Черкаська обласна адміністрація вже мала успішний досвід співпраці з компанією під час розробки додатку «Черкаси відкриті», тому знову вирішила скористатися її послугами.

Наразі вся інформація, що знаходиться в додатку, викладена українською мовою. Однак, розробники планують додати й англійську версію.

Програма поки що працює лише для платформи Android, в майбутньому розробники планують надати можливість скористатись додатком і користувачам Apple. Програма працює в тестовому режимі.

Варто додати, що не так давно для черкащан розпочав працювати додаток «Черкаси відкриті». Він є фактично картою з цікавими локаціями міста. Програма дозволяє швидко знайти найпопулярніші місця, а також заклади харчування.

В основу додатку закладена мапа міста з відмітками усіх туристичних об’єктів. Для того, щоб прочитати короткий опис локації достатньо натиснути на позначку. Додаток також розробляла Черкаська обласна державна адміністрація спільно з ІТ-компанією «Everlabs».

Comments

.,.,.,.