Тарас Цимбалюк – успішний актор з Черкащини

Зараз мало хто не знає статного актора, який зіграв головні ролі в популярних українських фільмах та серіалах. Актор Тарас Цимбалюк з Черкащини завоював серця українських глядачів. Повідомляє «cherkasy-trend».

Дитинство та юність актора

актор

Тарас Цимбалюк народився в Корсунь-Шевченківському 16 грудня 1989 року. Батьки майбутньої зірки працюють педагогами. Так, батько веде уроки етики та естетики, історії та літератури, мати викладає французьку мову. Батьки упродовж десятиліть будували міцну та щасливу сім’ю, тому саме такий формат сімейних відносин є прикладом для Тараса Цимбалюка.

Хлопчик був молодшою дитиною в родині, у нього є ще старша сестра. В дитинстві маленький Тарас проводив багато часу в компанії сестрички та її подруг, тому не раз згадував в інтерв’ю, що виріс у жіночому товаристві. Актор зберіг хороші стосунки зі своєю сестрою і зараз вони міцно дружать та підтримують один одного у важкі хвилини.

Тарас зростав слухняною дитиною, гарно навчався у школі. В старших класах хлопець віддавав перевагу гуманітарним наукам та творчості. Тому, після завершення навчання він вирішив здобувати акторську спеціальність, тому намагався вступити на акторський факультет Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого. Однак, перша спроба виявилася невдалою.

Аби не втрачати час Тарас Цимбалюк розпочав навчання в Інституті культури й лише на третьому курсі йому вдалося таки вступити в омріяний університет на курс Валентини Зимньої. Деякий час студент  змушений був поєднувати навчання одразу у двох закладах.

Початок акторської кар’єри

актор1

Свою кар’єру актора Тарас Цимбалюк розпочав, ще навчаючись в університеті. Так, у 2011 році його запросили працювати в Молодий театр, де актор одразу отримав ролі в постановках «Сатисфакція» та «Венеціанський купець». У 2012 році кар’єра талановитого черкащанина пішла вверх і він почав працювати з трупою на Липках, де також отримав ролі в постановках «Вишневий сад» і «Лісова пісня». У 2013 році артист почав працювати у київському академічному театрі «Сузір’я».

Які труднощі були на початку акторської кар’єри

Після завершення навчання Тарасу Цимбалюку досить важко було отримати ролі, тому шлях до слави був тернистим. Наполегливий хлопець почав активно відвідувати різноманітні кастинги. Як підрахував актор, в місяць він проходив до 50 кінопроб, однак режисери постійно відмовляли йому в ролях.

Майбутня зірка часто знімався у масовках, адже навіть від такої дрібної роботи він ніколи не відмовлявся. За декілька десятків гривень Тарас Цимбалюк навіть дефілював на подіумі. Як пригадав актор, він ходив по подіуму «Мистецького арсеналу» за 40 гривень в день.

Талановитий уродженець Черкащини намагався займатися будь-якою справою хоч трохи пов’язаною з кадром. В деяких масовках, де брала участь сотня людей, актора навіть не було видно.

Тарас Цимбалюк дійшов висновків, що часто йому відмовляли в ролях через не досить вдалий вигляд та не найкращий вигляд. Окрім цього дещо заважав високий зріст – 193 сантиметри. Через це Тарас Цимбалюк поряд з актрисами виглядав досить абсурдно.

Як зазначає актор, в той час він був худим, високим, з дивною зачіскою. Більшість його партнерок були низького зросту, через що не могли скомпонуватися в кадрі. Однак, Тарас Цимбалюк не полишав спроб і мріяв, що прийде день, коли актрис підбиратимуть під нього, а не навпаки. Акторові таки вдалося добитися неймовірного успіху і зараз його по праву вважають секс-символом українського кіно.

Особисте життя Тараса Цимбалюка

актор3

Певний час зірка серіалів «Кріпосна» та «Кайдашева сім’я» зустрічався з колегою по цеху Дар’єю Петрожицькою. Проте, романтичні стосунки між зірками не склалися.

У 2020 році Тарас Цимбалюк взяв участь у танцювально-розважальному шоу «Танці з зірками», де в прямому ефірі освідчився своїй коханій Тіні Антоненко. За словами актора, йому було досить складно наважитись на такий вчинок на очах у публіки. Однак, Тарасу Цимбалюку все вдалося і він почув заповітне «Так».

Свою наречену чоловік вперше побачив на зніманнях кліпу. Проте, так і не наважився підійти. Тарас Цимбалюк розповів, що він як актор переконливо може зробити безліч речей, але в особистому житті всі рівні. Тіну Антоненко після того артист не бачив півтора року. Актор не переставав думати про неї, часто бачив її сторінку в соціальних мережах, але не наважувався написати.

Одного дня Тарас Цимбалюк все ж таки зумів написати дівчині в Instagram та запропонував зустрітися. Перед першою зустріччю актор неймовірно хвилювався, наче перед першими пробами в театрі. Саме з цього розпочалося кохання двох молодих людей.

Як з’ясувалося, Тіні актор одразу ж сподобався ще під час зйомок кліпу. Однак, дівчина як і її обранець, посоромилася підійти першою.

Зараз пара активно готується до весілля. Заручини вони планують відсвяткувати в Карпатах і щоб це була тепла пора року. Як зізнався Тарас Цимбалюк у 2020 році вони вирішили не святкувати весілля, оскільки рік і так був надзвичайно важким. Тому, церемонія відбудеться цього року.

Серіал, що зробив відомим Тараса Цимбалюка

актор4

Як актор Тарас Цимбалюк став відомим широкому загалу після серіалів «Чорний ворон» та «Спіймати Кайдаша». Зокрема, він чудово зіграв одну з головних ролей Карпа Кайдаша в україномовному серіалі «Спіймати Кайдаша».

Герой актора повернувся з армії та займається з батьком ремонтом автомобілів. Як зазначив Тарас Цимбалюк, на перший погляд, Карпо здається обмеженою людиною, однак в нього є душа. Якщо хлопцеві щось не подобається, він одразу ж про це говорить.

Карпо готовий до створення родини та думає про весілля. На думку Тараса Цимбалюка, його герой є досить цікавим та неоднозначним, що й подобається глядачам.

Знімальній групі вдалося передати головне – життя простих людей, що заставляє усміхнутися або ж посумувати, спостерігаючи за головними героями. Також з екранів телевізорів можна було почути колоритний суржик, який об’єднує чимало українських селищ.

Comments

.,.,.,.