Черкасець Денис Переверзєв: актор українських та зарубіжних кінострічок

Це українець, родом із Броварів, але який живе уже давно в Черкасах, котрий прославився зйомками в фільмі разом із Джеком Чаном. Саме в нашому місті актор зустрів кохану, зробив пропозицію та одружився. Деталями акторського шляху Дениса Переверзєва поділяться Черкаси Тренд.

Зйомки фільму із Джекі Чаном

Юнак розпочинав свою акторську кар’єру в Україні, потім почав шукати популярності та кращої долі за кордоном. В ОАЕ з’явилася можливість зіграти в драматичному екшн-трилері 2020 року. Сценарій написав Стенлі Тонг з Джекі Чаном в головних ролях, а також Ян Ян, Мія Муці. Прем’єрний показ в Україні відбувся 1 жовтня 2020 року.

Денис ділиться, що на його роль претендувало 5 000 – 6 000 акторів, в нього ж було три – чотири дублі для того, щоб показати себе.

Якщо розглядати різницю між кастингами в Україні та в ОАЕ, то в Еміратах акторів особисто кличуть на великі кастинги. Директор бажає особисто подивитися на людину. В Україні ж, за словами Дениса, за дверима готуєшся, потім заходиш і граєш.

1

Фільм «Авангард»

Під час зйомок найбільше сподобалося Денису Переверзєву ставлення зі сторони персоналу до акторів, і навпаки, ставлення акторського складу до персоналу. Актор ділиться, що на обід, наприклад, першими йдуть ті люди, котрі найважче працювали, головні ж актори можуть піти на перерву останніми. В Україні абсолютно інше відношення, людей ділять на класи.

В черкасця склалося досить позитивне відношення до Джекі Чана, адже в нього «тепла душа». Денис ділиться, що зірка Голлівуду полюбляє співати, він є щирою та відкритою до діалогу людиною. Тобто, якщо ставиться задача, то її обов’язково варто виконати. Після цього вже можна поспілкуватися, відпочити.

Акторська кар’єра в Україні

Денис Переверзєв має досвід і на Батьківщині. Він був актором театру, знімався в фільмах та рекламі, але в якийсь момент вирішив, що цього замало. Він пояснює це максималізмом, тому не побоявся вийти на інший рівень.

В Еміратах український актор спочатку працював на івентах, працював з дітлахами та писав сценарії. Після трьох років плідної роботи, на нього вийшли рекламні агенції і запропонували участь в зйомках.

Він згадує ці роки, як виживання, адже необхідно платити за квартиру (1 500 доларів на місяці, або ж більше). Дається в знаки і погода, адже окрім весни та зими, це «пекло». Всюди доводилося ходити пішки, адже не було власного автомобіля. Він додає, що головні проблеми, з якими він зіштовхнувся, це дика спека та дороге житло. Що ж, починати, особливо в іншій країні, завжди важко. Але він не зламався, а лише загартувався в таких важких умовах і досяг успіху.

Поради акторам-початківцям

Своїм землякам актор бажає займатися собою, постійно працювати, вірити та жити акторською справою, мріяти. Він радить не оминати тренінги, практикуватися, нічого не боятися. Актор ділиться, що його життєва позиція саме така. Тобто, якщо людина вирішила їхати, варто брати і це робити, а не шукати способів цього оминути, або ж відкласти на потім.

Актор щасливий, створив родину в Черкасах, звідки родом його друга половина.

1

Comments

.,.,.,.