Уродженець Черкас: як змінився український співак та композитор Олег Винник

Він народився в невеликому селі Вербівка, Камінського району Черкаської області, прославивши тим самим не лише рідний край, але й Україну за кордоном. Детальніше про зміни українського співака, композитора та автора пісень, розповість Черкаси Тренд.

Тернистий шлях до зірок

Мільйони жіночих сердець покорив Олег Винник не тільки талантом, чуттєвими композиціями, але й красою. Співак здобув популярність, славу за межами України, граючи в театрі, після чого вже став зіркою у себе на Батьківщині.

Він зростав в простій сім’ї робочих на Черкащині, а вже в 21 рік став солістом Черкаського заслуженого українського народного хору ім. Т. Шевченка. На світлинах того часу його важко впізнати, адже він носив стильну в ті часи зачіску: довгі світлі пасма ззаду, короткий чубчик.

Наприкінці 90-х років Олег Винник поїхав в Германію, де працював гувернером. В його обов’язки входило:

  • приготування їжі для двох хлопців;
  • підвезення хлопців до школи;
  • навчання гри на музичних інструментах;
  • навчання співу.

1

Популярність в Германії

Вже через декілька років він почав виступати в відомих на весь світ театрах в країнах Західної Європи. Олег Винник міг перевтілюватися, грав складні ролі, показував справжню майстерність.

Він грав в таких мюзиклах: «Титанік», «Нотр-Дам де Парі», «Елізабет», «Знедолені». Його участь в останньому мюзиклі сколихнула всю Германію, молодий актор прокинувся знаменитим.

Він гастролював по всьому світу, але в 2011 році вирішив повернутися в Україну.

Кар’єра в Україні

В 2003 році Олег Винник написав свою першу пісню «Аромат моєї мрії», а через чотири роки вже зняв на композицію кліп. Його образ вже інший – довге волосся білого кольору, джинси, рожева футболка та чорний піджак.

Цей образ сподобався глядачам, досить швидко прийшла популярність, майже кожний знає, наспівує його пісні.

В травні 2014 році відгримів його сольний концерт в Палаці «Україна», а в 2017 році співак вже почав збирати стадіони. В 2019 році відбувся його перший європейський тур.

1

Здобутки

За час своєї кар’єри в Україні Олег Винник випустив шість альбомів, в котрих є близько 80 пісень, з них на 18 композицій зняті кліпи.

Окрім цього, він спробував себе у великому кіно. Олег Винник знявся у фільмах, серед яких участь в «Скаженому весіллі», українського виробництва.

В 2020 році він приймав участь в танцювальному, рейтинговому шоу «Танці з зірками», але через хворобу завчасно покинув його. Вже в 2021 році він став тренером співочого шоу «Голос країни». Кожного року кількість його досягнень незмінно росте, як і армія прихильників.

Особисте життя

Співак приховує від всіх своє особисте життя, досить рідко розповідає про свою другу половинку. Він сам коментує, що цілком щасливий.

Варто відмітити, що після початку своєї кар’єри співака, Олег Винник не ризикував кардинально змінювати імідж. Це були та залишаються джинси, футболки, котрі облягають та підкреслюють мускули. Зірка щоденно займається спортом, слідкує за фігурою. Він зводить з розуму жінок та дівчат не тільки своїм співом, але й тілом та красою.

Comments

.,.,.,.