Наркоманія в Україні: як боротися та хто допоможе в Черкасах?

Наркоманія серед українців дуже поширена проблема, яка потребує негайного розв’язання. Чи не малий відсоток тих, хто вживає “травку” ще зі шкільної лави і ця тенденція є проявом соціальних проблем. З іншого боку – це величезна недоробка з боку правоохоронних органів та фармацевтичної галузі. Чия б не була вина – хвороба потрібно і можна перемогти. Як це зробити і куди звернутися можна дивитися тут і прочитати в цій статті.

Для розваги?

На жаль, наркотичні речовини вводять людини в стан ейфорії. Саме це змушує молодь вживати знову і знову. На початку їм здається, що це не надовго, лише кілька разів не зашкодить, а навпаки допоможе розслабитися і розважитися.

Насправді кожен “нешкідливий” наркотик повільно викликає звикання, яке згодом стає моторошною залежністю. Крім цього з’являється ризик заразитися такими хворобами, як: гепатит В і С, ВІЛ/СНІД, венеричні та інфекційні.

Наркозалежні різко змінюють свою поведінку на більш агресивне, роздратоване. Фізичний стан також змінюється. Не рідко наркомани вдаються до крадіжок, що загрожує кримінальною відповідальністю.

человек

Як лікувати?

Ефективне лікування наркоманії в києві можливо завдяки зверненню до фахівця. Більшість лікарів наркологів впевнені, що сам процес лікування повинен бути максимально достатнім. Це означає мало прибрати симптоматику, важливо застосувати психологічну підтримку, як з боку медиків, так і з боку рідних і близьких. Також, вкрай важливо під час лікування наркоманії сформувати звичку звичайному житті без цих речовин.

Адже, як відомо, наркотичну залежність ділять на три стадії:

  1. Психічне і фізичне бажання постійно вживати наркотики;
  2. Бажання постійно збільшувати дозу;
  3. Непереборне бажання постійно вживати.

Для того щоб максимально ефективно лікувати наркоманію необхідно знайти місце, в якому безсумнівно допоможуть залежному, нададуть кращу медичну допомогу.

наркозависимые

МедикоМенте

Саме відмінне місце допомоги всім наркозалежним – клініка Медікоменте. Цей медичний заклад має висококваліфікований персонал, який обов’язково допоможе побороти цю хворобу.

Завдяки європейським практикам та багаторічному досвіду лікарів побороти наркоманію можна.

Comments