Студія експериментів у Черкасах

 

Успішний стартап може створити, навіть, педагог. Це довела Наталія Король, яка ще зовсім недавно була безробітною. Зараз вона володіє студією експериментів “4D” у місті Черкаси, пише cherkasy-trend.in.ua.

Наталія має педагогічну освіту. За кваліфікацією вона вчитель біології, хімії та інформатики. Досвід роботи в неї є в Докучаєвській загальноосвітній школі Донецької області. Посаду мала заступника директора з виховної роботи.

Коли розпочався конфлікт на Донбасі, жінці з сім’єю прийшлось переїхати в Черкаси. Це відбулось в 2015 році. Там Наталя отримала роботу вчителя біології та інформатики в школі №21. Три роки роботи дали їй можливість підготувати велику кількість дітей до олімпіад, конкурсів. Жінка, навіть, стала лауреатом міського конкурсу “Вчитель року 2017”.

Наталя звернулась до центру зайнятості тому, що хотіл ефективно проводити кожну хвилину. В роботі педагога не весь час витрачається продуктивно. Так жінка виграла проект Міжнародної Організації Міграції. Також їй надали грант на реалізацію ще одного проекту. Він був пов’язаний з інкубатором соціальних ідей від “Промолодь”. Це громадська організація.

Тоді ж Наталя подумала, а чому б не створити свою власну студію. Там би вона могла б реалізовувати всі свої ідеї і допомогла б дітям полюбити науку. Жінка довго думала над ідеєю, але все ж вирішила звернутись до Черкаського міського центру зайнятості. Там вона отримала одноразову допомогу для втілення своєї бізнес-ідеї – створення “Студії експериментів “4D””.

В чому особливість студії?

1

Це простір для дітей віком 5-12 років для відкриттів і нових знань. Юні дослідники дізнаються секрети хімії, фізики, біології, географії та інших природничих наук. Студія нестандартними способами вчить дітей пізнавати всесвіт. Як все відбувається? Тут проводять експерименти, лабораторні дослідження, хімічні досліди. Проходять наукові курси. Відбуваються тематичні свята.

Як розвивається бізнес?

2

За час роботи студії скористались її послугами більше 5000 дітей. Наталя постійно шукає нові напрямки розвитку. Головна ідея студії – допомагати дітям пізнавати світ навколо нас. Дослідження, спостереження, різноманітні тематичні ігри, казки – все це допомагає зацікавити дитину і дати їй знання нетрадиційним способом. Це дійсно цікаво і незвичайно.

Тому Наталя радить всім підприємцям зрозуміти, що підприємницька діяльність – це перш за все відповідальність. Варто про це пам’ятати.

Comments

.,.,.,.