Відомий Олександр Скічко

 

Олександр Олександрович Скічко з’явився на світ 28 квітня 1991 року. Рідне місто хлопця Черкаси. Він – український артист, пародист. Олександр працював в розмовному жанрі, актором, громадським діячем. А скоро вже буде 1 рік як став народним депутатом України 9 скликання, пише cherkasy-trend.in.ua.

Навчання і кар’єра

2

Скічко закінчив музичну школу. Спочатку був клас української сопілки, потім – клас саксофона. В шкільному театрі грав з 12 років. Першу премію Скічко отримав в 15 років на Міжнародному фестивалі “Зірки польської осені”. Він створений для показу дитячої та молодіжної творчості. Школу хлопець закінчив з золотою медаллю. Потім вступив в Київський економічний університет. Там навчався на факультеті міжнародної економіки.

На телебачення Олександр потрапив в 2006 році. Він стає ведучим молодіжної програми “Teen-клуб” на телеканалі “O-TV”. Там він пропрацював 2006-2007 роки. В 2009 році Хлопець бере участь в шоу “Україна має талант”. Він стає фіналістом. Саме після цієї участі він вирішує стати артистом. 

2010 рік приніс Олександру фінал російського шоу “Хвилина слави”. В 2011 році Скічко працював ведучим на російському каналі “Муз-ТВ”. Передача мала назву “Добрий Монінг”. Це були прямі ранкові ефіри.

А вже в 2012 році працював ведучим на українському телеканалі “Новий канал”. Він вів популярне ранкове шоу “Підйом”. До 2013 року пропрацював там, проте ще були паралельні проекти. Так, наприклад, в ці ж роки Олександр став автором, креативним продюсером і одночасно ведучим реаліті-шоу “Мачо не плачуть”. На Новому каналі було 2 сезони.

В 2012 році також перемагає в третьому фестивалі “Велика різниця”, будучи в дуеті з Валерієм Юрченко. Фестиваль проходив в Одесі.

З лютого 2015 року вів разом з Дмитром Шепелевим програму “Співай як зірка”. Її показували на телеканалі “Україна”. З цього ж року працював ведучим програми “Зірковий шлях” на цьому ж каналі. Паралельно вів ранкові ефіри на радіо NRJ в ранковому шоу “Let’s go show”.

В 2017 році вів церемонію нагородження “Viva Найкрасивіші”. Його колегами були Анатолій Анатолійович і Ольга Полякова.

В цьому ж році Скічко був ведучим кінопремії. Вона була впроваджена Українською академією і отримала назву “Золота Дзига”.

Це й же рік приніс і найвизначніше надбання – Олександр став ведучим міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2017”, що проходило саме в Україні. 

Громадська діяльність

В жовтні 2017 року Скічко допомагає проекту під назвою “Коли картини заговорять”. Йому відвели роль віртуального аудіогіда, що використовувався Національним Художнім музеєм України.

В 2018 році підтримав благодійний проект Helenmarlentshirt. Зібрані гроші направлялись на закупку саджанців для ботанічного саду імені Фоміна.

Також в 2018 році Скічко був на вечорі фонду “Таблеточки”. Він був благодійним. На ньому зібрали близько 7 мільйонів гривень для допомоги дітям з онкологією.

В 2019 році Олександр брав участь в благодійному аукціоні, де зібрали 300 тисяч гривень, необхідних для медичного обладнання для новонароджених. Все направли в Хмельницьку міську лікарню.

4

Політика

В 2019 році Скічко взяв участь в позачергових парламентських виборах в Верховну Раду України. Він йшов по 197 округу в Черкаській області від партії “Слуга народу”. За результатами голосування Скічко увійшов в Верховну Раду 9 скликання. 

Особисте життя

3

В 20 років Скічко вперше одружився на дівчина на 10 років старшій за нього. Вона була телепродюсером. Через 2 роки шлюб розпався. А вже в 2017 році Олександр одружився на Єлизаветі Юрушевій. В них є спільна донька.

Comments

.,.,.,.